Xerez
Xerez
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Agrupación Estudiantil
  • Águilas
  • Albacete II
  • Alberite
  • Alcúdia
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almagro
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Alzira
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antequera
  • Antoniano
  • Arandina
  • Arcos
  • Ardoi
  • Arenteiro
  • Ariznabarra
  • Arnedo
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • As Pontes
  • Atios
  • Atlético Albericia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Mancha Real
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Pinto
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Tordesillas
  • Atlético Victoria
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avilés Stadium
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Banyoles
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Baztán
  • Beasain
  • Becerril Campos
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benicarló
  • Benigànim
  • Berceo
  • Bergantinos
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Brea
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Cacereno
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calasancio
  • Calvo Sotelo
  • Campanario
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cardassar
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena II
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Castelldefels
  • Castilleja
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Barquereño
  • CD Burgos
  • CD Burgos Promesas 2000
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Leganes II
  • CD Madridejos
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • Ceares
  • Cerdanyola del Vallès
  • Ceuta
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Colegios Diocesanos
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Complutense
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Coria
  • Coria CF
  • Cortes
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético
  • Cuarte
  • Cultural Cebrereña
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Durango
  • EDMF Churra
  • El Álamo
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Eldense
  • Épila
  • Escobedo
  • Esporles
  • Estepona
  • Estradense
  • Europa
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Flat Earth
  • Fontellas
  • Formentera
  • Fraga
  • Fuente Cantos
  • Génova
  • Gerena
  • Gernika
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Segoviana
  • Gimnástica Torrelavega
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guía
  • Güimar
  • Hércules II
  • Horta
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Ibarra
  • Ibiza Islas Pitiusas
  • Igualada
  • Illescas
  • Illueca
  • Intercity
  • JD Somorrostro
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • La Bañeza
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Granja
  • La Hoya Lorca
  • La Palma
  • La Roda
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Lebrijana
  • Lenense
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lobón
  • Loja
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Lourdes
  • Lucena
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Manzanares
  • Mar Menor
  • Maracena
  • Marchamalo
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Mensajero
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montijo
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Móstoles
  • Móstoles CF
  • Motril
  • Muleño
  • Murchante
  • Navarro
  • Náxara
  • Novelda
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Olivenza
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Paiosaco
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Paterna
  • PE Sant Jordi
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Pena Sport
  • Peñaranda
  • Peralada
  • Plasencia
  • Plus Ultra
  • Pobla Mafumet
  • Polideportivo Almería
  • Polvorín
  • Pontellas
  • Portmany
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Pradejón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja
  • Racing Santander II
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • RCP Valverdeño
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Avilés
  • Real Burgos
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Sociedad III
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Revilla
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Rinconeda Polanco
  • River Ebro
  • River Ega
  • Roda
  • Rota
  • RSD Alcala
  • Sabiñánigo
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Fernando Henares
  • San Ignacio
  • San Juan
  • San Juan Mozarrifar
  • San Martín
  • San Rafael
  • San Roque
  • Sant Andreu
  • Santa Ana
  • Santa Brigida
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Santfeliuenc
  • Sants
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sariñena
  • SD Balmaseda FC
  • Selaya
  • Sestao
  • Sevilla III
  • SFC Minerva
  • Siero
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sodupe
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tedeón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Terrassa
  • Teruel
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tolosa
  • Torina
  • Torrejón
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Logrones II
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • Unión Adarve
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Urgatzi
  • Urraca
  • Utebo
  • Utrera
  • Valdefierro
  • Valdesoto
  • Valdivia
  • Valle Egüés
  • Vallobín
  • Valls
  • Varea
  • Velez
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilamarxant
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villajoyosa
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villarreal III
  • Villaverde-Boetticher
  • Villegas
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Xerez Deportivo
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio de La Juventud , Kapasite: 8000 , Antrenör: Juan Pedro

Xerez 2020/2021 Transferler

3.Lig
  • 3.Lig
  • La Liga
  • 2. Lig
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2013/2014
  • 2007/2008

Gelen oyuncular

Oyuncu POZ Yaş Takım Ücreti Tarih Kontrat
İspanya Gordito KAL 20 Badajoz Badajoz - 13/03/2021 Transfer
İspanya Ramón Verdú DEF 37 Ejea Ejea - 29/01/2021 Transfer
İspanya Daniel Lainez DEF 21 CD Rota CD Rota - 29/01/2021 Transfer
İspanya Javi Forján FOR 26 Real Balompédica Linense Real Balompédica Linense - 07/01/2021 Kiralık (30/06/2021)
İspanya Juanito ORT 27 Coria CF Coria CF - 01/01/2021 Transfer
İspanya Álex Guti FOR - UD Los Barrios UD Los Barrios - 26/08/2020 Transfer
İspanya Carlos Calvo ORT 35 Sliema Wanderers Sliema Wanderers - 20/08/2020 Transfer
İspanya Murci FOR 35 Cacereño Cacereño - 17/08/2020 Transfer
İspanya Lolo Garrido ORT 28 Ebro Ebro - 17/08/2020 Transfer
İspanya Rodrí ORT 24 Toledo Toledo - 13/08/2020 Transfer
İspanya Pato Ruz ORT 28 Real Jaén CF Real Jaén CF - 12/08/2020 Transfer
İspanya Alex Colorado ORT 37 Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC - 10/08/2020 Transfer

Giden oyuncular

Oyuncu POZ Yaş Takım Ücreti Tarih Kontrat
Arjantin E. Navarro KAL 23 Club Villa Dálmine Club Villa Dálmine - 07/03/2021 Serbest transfer
İspanya Álex Valerio FOR 24 Atlético Ibañés Atlético Ibañés - 07/02/2021 Serbest transfer
İspanya Rubén Sánchez DEF 20 CD Pozoblanco CD Pozoblanco - 01/01/2021 Transfer
Fransa K. Bemanga FOR 23 Angers SCO Angers SCO - 15/08/2020 Transfer
Transferler sayfasında Xerez takımının yaptığı tüm transferleri, sözleşme başlangıç tarihlerini, oyuncuların hangi takımlardan geldikleri, pozisyonları ve sözleşmelerinin kiralık olup olmadığını görebilirisiniz. Yukarıda yer alan sezon filitresi ile geçmiş yıllarda yapılan transferleri inceleyebilir, lig filitresi ile daha önce oynadıkları liglerde yapılan transferlere ulaşabilirsiniz. Futbolcuların üstlerine tıklandığında alakalı oyuncunun profil sayfasına gidebilir, aynı şekilde takımlara tıklayarak takım sayfalarına ulaşabilirsiniz.