Wormatia Worms
Wormatia Worms
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • An der Fahner Höhe
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bersenbrück
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dassendorf
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erndtebrück
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Geestemünde
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Holzwickeder SC
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Kickers Emden
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oldenburger SV
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Erfurt
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sandhausen II
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Teutonia St.Tönis
  • Todesfelde
  • Torgelower SV Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • Türk Gücü Friedberg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wattenscheid 09
  • Weiche Flensburg II
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Wormatia Worms
Ülke: Almanya , Stadyum: EWR-Arena , Kapasite: 8000 , Teknik Direktör:  S. Jones

Wormatia Worms 2020/2021 Kadro

Oberliga
  • Oberliga
  • Bölgesel Lig
  • Almanya Kupası
  • Hazırlık Maçları
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2007/2008
  • 2006/2007
  • 2005/2006
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Nico Umscheid - Nico Umscheid Almanya K 23 - - - - - - -
Kevin Urban - Kevin Urban Almanya K 25 - - - - - - -
Jannik Hüter - Jannik Hüter Almanya K 28 - - - - - - -
Cedric Heller - Cedric Heller Almanya D 22 - - - - - - -
Tevin Ihrig - Tevin Ihrig Almanya D 26 - - - - - - -
Niklas Kern - Niklas Kern Almanya D 22 - - - - - - -
Ünal Altintas - Ünal Altintas Türkiye D 22 - - - - - - -
Ilias Tzimanis - Ilias Tzimanis Almanya D 23 - - - - - - -
Pascal Schmidt - Pascal Schmidt Almanya O 22 - - - - - - -
Perric Afari - Perric Afari Almanya O 23 - - - - - - -
Filimon Gerezgiher - Filimon Gerezgiher Eritrea O 21 - - - - - - -
Marc Anders - Marc Anders Almanya F 20 - - - - - - -
Jan Dahlke - Jan Dahlke Almanya F 23 - - - - - - -
Lennart Thum - Lennart Thum Almanya F 20 - - - - - - -
Luca Graciotti - Luca Graciotti Almanya F 28 - - - - - - -
Koki Matsumoto - Koki Matsumoto Japonya F 26 - - - - - - -
Kadro sayfasında Wormatia Worms takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.