Velez
Velez
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Agrupación Estudiantil
  • Águilas
  • Albacete II
  • Alberite
  • Alcúdia
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almagro
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Alzira
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antequera
  • Antoniano
  • Arandina
  • Arcos
  • Ardoi
  • Arenteiro
  • Ariznabarra
  • Arnedo
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • As Pontes
  • Atios
  • Atlético Albericia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Mancha Real
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Pinto
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Tordesillas
  • Atlético Victoria
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avilés Stadium
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Banyoles
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Baztán
  • Beasain
  • Becerril Campos
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benicarló
  • Benigànim
  • Berceo
  • Bergantinos
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Brea
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Cacereno
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calasancio
  • Calvo Sotelo
  • Campanario
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cardassar
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena II
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Castelldefels
  • Castilleja
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Barquereño
  • CD Burgos
  • CD Burgos Promesas 2000
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Leganes II
  • CD Madridejos
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • Ceares
  • Cerdanyola del Vallès
  • Ceuta
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Colegios Diocesanos
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Complutense
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Coria
  • Coria CF
  • Cortes
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético
  • Cuarte
  • Cultural Cebrereña
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Durango
  • EDMF Churra
  • El Álamo
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Eldense
  • Épila
  • Escobedo
  • Esporles
  • Estepona
  • Estradense
  • Europa
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Flat Earth
  • Fontellas
  • Formentera
  • Fraga
  • Fuente Cantos
  • Génova
  • Gerena
  • Gernika
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Segoviana
  • Gimnástica Torrelavega
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guía
  • Güimar
  • Hércules II
  • Horta
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Ibarra
  • Ibiza Islas Pitiusas
  • Igualada
  • Illescas
  • Illueca
  • Intercity
  • JD Somorrostro
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • La Bañeza
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Granja
  • La Hoya Lorca
  • La Palma
  • La Roda
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Lebrijana
  • Lenense
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lobón
  • Loja
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Lourdes
  • Lucena
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Manzanares
  • Mar Menor
  • Maracena
  • Marchamalo
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Mensajero
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montijo
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Móstoles
  • Móstoles CF
  • Motril
  • Muleño
  • Murchante
  • Navarro
  • Náxara
  • Novelda
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Olivenza
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Paiosaco
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Paterna
  • PE Sant Jordi
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Pena Sport
  • Peñaranda
  • Peralada
  • Plasencia
  • Plus Ultra
  • Pobla Mafumet
  • Polideportivo Almería
  • Polvorín
  • Pontellas
  • Portmany
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Pradejón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja
  • Racing Santander II
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • RCP Valverdeño
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Avilés
  • Real Burgos
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Sociedad III
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Revilla
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Rinconeda Polanco
  • River Ebro
  • River Ega
  • Roda
  • Rota
  • RSD Alcala
  • Sabiñánigo
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Fernando Henares
  • San Ignacio
  • San Juan
  • San Juan Mozarrifar
  • San Martín
  • San Rafael
  • San Roque
  • Sant Andreu
  • Santa Ana
  • Santa Brigida
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Santfeliuenc
  • Sants
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sariñena
  • SD Balmaseda FC
  • Selaya
  • Sestao
  • Sevilla III
  • SFC Minerva
  • Siero
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sodupe
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tedeón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Terrassa
  • Teruel
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tolosa
  • Torina
  • Torrejón
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Logrones II
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • Unión Adarve
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Urgatzi
  • Urraca
  • Utebo
  • Utrera
  • Valdefierro
  • Valdesoto
  • Valdivia
  • Valle Egüés
  • Vallobín
  • Valls
  • Varea
  • Velez
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilamarxant
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villajoyosa
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villarreal III
  • Villaverde-Boetticher
  • Villegas
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Xerez Deportivo
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Vivar Téllez , Kapasite: 2100 , Teknik Direktör:  Juan Carlos

Velez 2020/2021 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • Kral Kupası
  • Federasyon Kupası
  • Hazırlık Maçları
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
  • 2008/2009
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Miguel Guerrero Albarrán - Miguel Guerrero Albarrán İspanya K 27 24 - - - - 2 -
Alex Caro - Alex Caro İspanya K 31 - - - - - 3 -
Essel Yankey Troncoso - Essel Yankey Troncoso Fas D - 20 - - - - 3 -
Ismael Gallar Nieto - Ismael Gallar Nieto İspanya D 25 11 - - 2 - - -
Pedro Jesús Ramírez Soto - Pedro Jesús Ramírez Soto İspanya D 22 23 - - 2 - 5 -
Álvaro Ocaña Gil - Álvaro Ocaña Gil İspanya D 28 22 - - - - 7 -
Carlos Branco Paniagua Urquiza - Carlos Branco Paniagua Urquiza Bolivya D 28 15 - - - - 7 -
Alphouseyni Queta - Alphouseyni Queta İspanya D - 6 - - - - 1 -
Emanuel Raúl Bocchino - Emanuel Raúl Bocchino Arjantin D 33 23 - - 1 - 6 -
Leonel Hernan Marquez - Leonel Hernan Marquez İspanya D - 17 - - 2 - 6 4
Noah Luke Toribio - Noah Luke Toribio İspanya D - 7 - - - - 1 -
Víctor Manuel Armero Galindo - Víctor Manuel Armero Galindo İspanya O 30 22 - - 3 - 2 -
Andrés Jesús Medina Cueto - Andrés Jesús Medina Cueto İspanya O 28 - - - - - - -
Javier García Fernández - Javier García Fernández İspanya O 25 14 - - - - 1 -
Juan Manuel Román Bueno - Juan Manuel Román Bueno İspanya O 20 - - - - - - -
Mohammed Saadi Adaoui - Mohammed Saadi Adaoui Fas O - 12 - - - - 4 2
Gonzalo Sebastián Miranda Miranda - Gonzalo Sebastián Miranda Miranda Uruguay O 23 15 - - 4 - 5 -
Antonio José Conejo Jaime - Antonio José Conejo Jaime İspanya O 30 20 - - 2 - 3 -
José Hernández Cervera - José Hernández Cervera İspanya O 34 22 - - 1 - 9 2
Pablo Rodríguez Moreno - Pablo Rodríguez Moreno İspanya F 23 23 - - 7 - 6 -
Rafael Aranda Vincueria - Rafael Aranda Vincueria İspanya F 27 2 - - - - - -
Julián Mateo Duarte - Julián Mateo Duarte Arjantin F 22 2 - - - - - -
Diocounda Gory - Diocounda Gory Fransa F - 12 - - - - 1 -
Cristian Medina Mendoza - Cristian Medina Mendoza İspanya F 24 23 - - 2 - 3 -
José Miguel González Barranco - José Miguel González Barranco İspanya F 29 21 - - 6 - 4 -
Lars Miedema - Lars Miedema Hollanda F 21 7 - - - - 1 -
Kadro sayfasında Velez takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.