Tyumen
Tyumen
  • Afips
  • Akademiya Futbola
  • Angusht
  • Anzhi Makhachkala
  • Avangard Kursk
  • Biolog
  • Chelyabinsk
  • Chernomorets
  • Chita
  • Dinamo Barnaul
  • Dinamo Kirov
  • Dinamo Moskova II
  • Dinamo St. Petersburg II
  • Dinamo Stavropol
  • Dnepr Smolensk
  • Druzhba
  • Essentuki
  • Fakel II
  • Forte Taganrog
  • Gazovik Orenburg II
  • Inter Cherkessk
  • Kaluga
  • KAMAZ
  • Kazanka
  • Khimik-Arsenal
  • Khimki II
  • Kolomna
  • Krasnodar III
  • Krasnyy Smolensk
  • Krylya Sovetov II
  • Kuban Krasnodar
  • Kuban Krasnodar II
  • Kuban Pavlovskaya
  • Kvant
  • Lada Dimitrovgrad
  • Lada Tolyatti
  • Legion Dynamo
  • Leningradets
  • Luki-Energiya
  • Makhachkala
  • Mashuk-KMV
  • Metallurg Lipetsk
  • Metallurg Vidnoye
  • Murom
  • Nosta
  • Novosibirsk
  • Olimp-Dolgoprudny
  • Rodina Moskva
  • Sakhalin
  • Salyut-Belgorod
  • Saturn
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Rostov
  • Smena Komsomolsk
  • Smolensk
  • Sokol Saratov
  • Spartak Kostroma
  • Spartak Nal'chik
  • Strogino
  • Syzran-2003
  • Taifun
  • Torpedo Vladimir
  • Trevis i VVK
  • Tuapse
  • Tver
  • Tyumen
  • Ural II
  • Volga Ulyanovsk
  • Volna Nizhegorodskaya
  • Zenit II
  • Zenit Izhevsk
  • Zenit Penza
  • Zenit-Radian
  • Znamya
  • Znamya Noginsk
  • Zvezda Perm
  • Zvezda Ryazan
Ülke: Rusya , Stadyum: Stadion Geolog , Kapasite: 13057 , Teknik Direktör:  I. Menshchikov

Tyumen 2020/2021 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 KAMAZ KAMAZ KAM 1 6 1 0 0 6 0 +6 3 G        
2 Zvezda Perm Zvezda Perm ZVP 1 5 1 0 0 5 0 +5 3 G        
3 Volga Ul Volga Ul VUL 1 2 1 0 0 2 0 +2 3 G        
4 Novosibirsk Novosibirsk NVS 1 1 1 0 0 1 0 +1 3 G        
5 Volna NGO Volna NGO VLN 1 1 1 0 0 1 0 +1 3 G        
6 Barnaul Barnaul DBN 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
7 Lada D Lada D LAD 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
8 Nosta Nosta NOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
9 Tyumen Tyumen TYU 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
10 Zenit Izh Zenit Izh ZIZ 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
11 Chelyabinsk Chelyabinsk CHE 1 -1 0 0 1 0 1 -1 0 M        
12 Orenburg II Orenburg II OR2 1 -1 0 0 1 0 1 -1 0 M        
13 Ural II Ural II UR2 1 -2 0 0 1 0 2 -2 0 M        
14 Lada Lada LAD 1 -5 0 0 1 0 5 -5 0 M        
15 Krylya Sovetov Krylya Sovetov KS2 1 -6 0 0 1 0 6 -6 0 M        

Açıklama

Yükselme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Tyumen takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.