Torreperogil
Torreperogil
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Polideportivo Municipal Abdon Martínez Fariñas , Kapasite: 2000 , Teknik Direktör:  Antonio Torres

Torreperogil 2022/2023 Kupalar

Bu takım için kupa bilgisi bulunmamaktadır.
Kupalar sayfasında Torreperogil takımının tarihi boyunca katıldığı turnuvalarda kaç şampiyonluk ve kaç ikincilik yaşadığını sezon bazında görebilirsiniz.