SV Tasmania 1973
SV Tasmania 1973
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • An der Fahner Höhe
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bersenbrück
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dassendorf
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erndtebrück
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Geestemünde
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Holzwickeder SC
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Kickers Emden
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oldenburger SV
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Erfurt
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sandhausen II
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Teutonia St.Tönis
  • Todesfelde
  • Torgelower SV Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • Türk Gücü Friedberg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen II
  • Waldgirmes
  • Wattenscheid 09
  • Weiche Flensburg II
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Wormatia Worms
Ülke: Almanya , Stadyum: Werner-Seelenbinder-Sportpark , Kapasite: 3000

SV Tasmania 1973 2020/2021 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Tas. Berlin Tas. Berlin TSB 4 11 4 0 0 11 0 +11 12 G G G G  
2 Greifswald Greifswald GFC 4 8 3 1 0 10 2 +8 10 B G G G  
3 RSV Eintracht RSV Eintracht RSV 4 4 3 1 0 9 5 +4 10 G G B G  
4 Stern Stern STR 4 0 2 1 1 6 6 0 7 G B G M  
5 Zehlendorf Zehlendorf HZE 4 6 1 3 0 10 4 +6 6 B B G B  
6 Neustrelitz Neustrelitz NEU 4 1 2 0 2 7 6 +1 6 G G M M  
7 Pampow Pampow PAM 4 1 1 2 1 7 6 +1 5 M G B B  
8 Greif Greif TGR 2 3 1 1 0 4 1 +3 4 G B      
9 Staaken Staaken STA 4 0 1 1 2 6 6 0 4 B M G M  
10 Blau-Weiß 90 Blau-Weiß 90 BWB 4 0 1 1 2 4 4 0 4 B G M M  
11 Seelow Seelow VSE 4 -8 1 1 2 6 14 -8 4 B M M G  
12 Lok Stendal Lok Stendal LOK 3 -1 1 0 2 5 6 -1 3 M M G    
13 Rostocker Rostocker RST 4 -4 1 0 3 5 9 -4 3 G M M M  
14 BSC Süd BSC Süd BSC 4 -7 1 0 3 2 9 -7 3 M M M G  
15 Strausberg Strausberg STR 3 -3 0 2 1 3 6 -3 2 B B M    
16 Hansa II Hansa II HR2 3 -4 0 1 2 3 7 -4 1 M M B    
17 Hertha Hertha CFC 3 -7 0 1 2 1 8 -7 1 M M B    

Açıklama

Yükselme Playoffları
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında SV Tasmania 1973 takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.