Schwechat
Schwechat
  • Admira Dornbirn
  • Adnet
  • Alberschwende
  • Altenmarkt
  • Andelsbuch
  • Ardagger
  • ASKÖ Gmünd
  • ASV 13
  • Austria XIII
  • Bad Radkersburg
  • Bad Sauerbrunn
  • Bad Schallerbach
  • Bergheim
  • Bezau
  • Bizau
  • Blau-Weiß Feldkirch
  • Bleiburg
  • Bramberg
  • Bruck
  • Bürmoos
  • Dellach im Gailtal
  • Donau
  • Donau Linz
  • Donaufeld
  • Ebbs
  • Egg
  • Elektra
  • Eltendorf
  • Eugendorf
  • Favoritner AC
  • FC Deutschkreutz
  • Feldkirchen Kärnten
  • Ferlach
  • First Viyana
  • Frauental
  • Friedburg / Pöndorf
  • Fussach
  • Fügen
  • Fürstenfeld
  • Gaflenz
  • Gerasdorf Stammersdorf
  • Gmunden
  • Gnas
  • Golling
  • Göfis
  • Grün Weiß Micheldorf
  • Güssing
  • Hallwang
  • Hard
  • Hitthaller St. Michael
  • Horitschon
  • Höchst
  • Ilz
  • Kematen
  • Kilb
  • Kirchbichl
  • Klagenfurter AC
  • Klingenbach
  • Kohfidisch
  • Kottingbrunn
  • Köttmannsdorf
  • Kraig
  • Krems
  • Kundl
  • Lafnitz II
  • Langenrohr
  • Lebring
  • Leithaprodersdorf
  • Lendorf
  • Leoben
  • Liezen
  • Lochau
  • Ludesch
  • Lustenau
  • Mannersdorf
  • Mannswörth
  • Maria Saal
  • Markt Allhau
  • Mettersdorf
  • Mils
  • Mötz / Silz
  • Natters
  • Nenzing
  • Neumarkt
  • Oberpetersdorf
  • Oberwart
  • Oberwart / Rotenturm
  • Oedt
  • Ortmann
  • ÖTSU Hallein
  • Parndorf
  • Parndorf II
  • Pinkafeld
  • Post
  • Pöttinger Grieskirchen
  • Pregarten
  • Puch
  • Retz
  • Ritzing
  • Rohrendorf
  • Rottenmann
  • SAK Klagenfurt
  • Scheiblingkirchen
  • Schrems
  • Schruns
  • Schwechat
  • Siegendorf
  • SK St. Johann
  • Slovan HAC
  • Söll
  • Spittal
  • Spratzern
  • St. Jakob Rosental
  • St. Margarethen / Bur
  • St. Martin
  • St. Michael Bleiburg
  • St. Peter
  • St. Pölten II
  • St. Valentin
  • Stadlau
  • Straßwalchen
  • SV Innsbruck
  • SV Wallern
  • Swarovski Tirol II
  • Thalgau
  • Treibach
  • TuS Heiligenkreuz
  • Union Edelweiß
  • Union Innsbruck
  • Union Mauer
  • Union Mondsee
  • Union Perg
  • Union RB Weinland Gamlit
  • Union St. Florian
  • Union Weißkirchen
  • USC Rohrbach
  • Viyanaerberg
  • Voitsberg
  • Volders
  • Vorwärts Brigittenau
  • Völkermarkt
  • Völs
  • Waidhofen / Thaya
  • Weißkirchen / Allhaming
  • Wildon
  • Wimpassing
  • Zams
  • Zebau Bad Ischl
  • Zell am See
  • Zwettl
Ülke: Avusturya , Stadyum: Rudolf-Tonn-Stadion , Kapasite: 10000 , Teknik Direktör:  R. Maurer

Schwechat 2019/2020 Fikstür

Ülke Ligi
  • Ülke Ligi
  • Bölgesel Lig
  • Kupa
  • Hazırlık Maçları
2019/2020
  • 2019/2020
  • 2008/2009
Fikstür sayfasında Schwechat takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Schwechat takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.