RSD Alcala
RSD Alcala
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Agrupación Estudiantil
  • Águilas
  • Albacete II
  • Alberite
  • Alcúdia
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almagro
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Alzira
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antequera
  • Antoniano
  • Arandina
  • Arcos
  • Ardoi
  • Arenteiro
  • Ariznabarra
  • Arnedo
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • As Pontes
  • Atios
  • Atlético Albericia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Mancha Real
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Pinto
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Tordesillas
  • Atlético Victoria
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avilés Stadium
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Banyoles
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Baztán
  • Beasain
  • Becerril Campos
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benicarló
  • Benigànim
  • Berceo
  • Bergantinos
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Brea
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Cacereno
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calasancio
  • Calvo Sotelo
  • Campanario
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cardassar
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena II
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Castelldefels
  • Castilleja
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Barquereño
  • CD Burgos
  • CD Burgos Promesas 2000
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Leganes II
  • CD Madridejos
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • Ceares
  • Cerdanyola del Vallès
  • Ceuta
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Colegios Diocesanos
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Complutense
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Coria
  • Coria CF
  • Cortes
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético
  • Cuarte
  • Cultural Cebrereña
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Durango
  • EDMF Churra
  • El Álamo
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Eldense
  • Épila
  • Escobedo
  • Esporles
  • Estepona
  • Estradense
  • Europa
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Flat Earth
  • Fontellas
  • Formentera
  • Fraga
  • Fuente Cantos
  • Génova
  • Gerena
  • Gernika
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Segoviana
  • Gimnástica Torrelavega
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guía
  • Güimar
  • Hércules II
  • Horta
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Ibarra
  • Ibiza Islas Pitiusas
  • Igualada
  • Illescas
  • Illueca
  • Intercity
  • JD Somorrostro
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • La Bañeza
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Granja
  • La Hoya Lorca
  • La Palma
  • La Roda
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Lebrijana
  • Lenense
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lobón
  • Loja
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Lourdes
  • Lucena
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Manzanares
  • Mar Menor
  • Maracena
  • Marchamalo
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Mensajero
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montijo
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Móstoles
  • Móstoles CF
  • Motril
  • Muleño
  • Murchante
  • Navarro
  • Náxara
  • Novelda
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Olivenza
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Paiosaco
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Paterna
  • PE Sant Jordi
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Pena Sport
  • Peñaranda
  • Peralada
  • Plasencia
  • Plus Ultra
  • Pobla Mafumet
  • Polideportivo Almería
  • Polvorín
  • Pontellas
  • Portmany
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Pradejón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja
  • Racing Santander II
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • RCP Valverdeño
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Avilés
  • Real Burgos
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Sociedad III
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Revilla
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Rinconeda Polanco
  • River Ebro
  • River Ega
  • Roda
  • Rota
  • RSD Alcala
  • Sabiñánigo
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Fernando Henares
  • San Ignacio
  • San Juan
  • San Juan Mozarrifar
  • San Martín
  • San Rafael
  • San Roque
  • Sant Andreu
  • Santa Ana
  • Santa Brigida
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Santfeliuenc
  • Sants
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sariñena
  • SD Balmaseda FC
  • Selaya
  • Sestao
  • Sevilla III
  • SFC Minerva
  • Siero
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sodupe
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tedeón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Terrassa
  • Teruel
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tolosa
  • Torina
  • Torrejón
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Logrones II
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • Unión Adarve
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Urgatzi
  • Urraca
  • Utebo
  • Utrera
  • Valdefierro
  • Valdesoto
  • Valdivia
  • Valle Egüés
  • Vallobín
  • Valls
  • Varea
  • Velez
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilamarxant
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villajoyosa
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villarreal III
  • Villaverde-Boetticher
  • Villegas
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Xerez Deportivo
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal Virgen del Val , Kapasite: 8000 , Teknik Direktör:  Jorge

RSD Alcala 2020/2021 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Hazırlık Maçları
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2008/2009
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Juan Lechón López - Juan Lechón López İspanya K 40 - - - - - - -
Aaron Alarcon Sanchez - Aaron Alarcon Sanchez İspanya K - 15 - - - - 2 -
Sergio De Gregorio Camarero - Sergio De Gregorio Camarero İspanya K 20 13 - - - - - -
Emmanuel Díez García - Emmanuel Díez García İspanya D 21 - - - - - - -
Rafael Ortiz Cogollor - Rafael Ortiz Cogollor İspanya D 25 24 - - 1 - 6 -
Antonio Huelves Molina - Antonio Huelves Molina İspanya D 26 24 - - 1 - 6 3
Sergio Murciego Iglesias - Sergio Murciego Iglesias İspanya D - 16 - - - - 3 -
Juan Durán Dueñas - Juan Durán Dueñas İspanya D 20 24 - - 2 - 6 -
Alberto Herranz López - Alberto Herranz López İspanya D 20 6 - - - - 3 -
Félix Tarraque Flórez - Félix Tarraque Flórez İspanya D - - - - - - - -
Jorge Martín Silvero - Jorge Martín Silvero İspanya O 26 22 - - - - 8 -
Maikel Mitkov del Amo - Maikel Mitkov del Amo İspanya O 25 15 - - - - 2 -
Hugo Lopez Capilla - Hugo Lopez Capilla İspanya O 17 1 - - - - - -
Daniel García Blanco - Daniel García Blanco İspanya O 29 16 - - 5 - - -
Adrián Martínez Cabellos - Adrián Martínez Cabellos İspanya O 20 20 - - 1 - 3 -
Sergio Jerez Balaguer - Sergio Jerez Balaguer İspanya O 27 10 - - - - 1 -
Álvaro Castiella Sánchez Ortiz - Álvaro Castiella Sánchez Ortiz İspanya O 30 - - - - - - -
Gonzalo Rodríguez Pacho - Gonzalo Rodríguez Pacho İspanya O 30 23 - - - - 5 -
Yerai Andres Toledano - Yerai Andres Toledano İspanya O 22 - - - - - - -
Alberto Benítez Melgar - Alberto Benítez Melgar İspanya O 30 25 - - 1 - 7 -
Roberto García Martínez - Roberto García Martínez İspanya O - 6 - - - - - -
Adrián Alamancos Modesto - Adrián Alamancos Modesto İspanya F 25 12 - - - - 1 -
Sergio Pancorbo García - Sergio Pancorbo García İspanya F 34 23 - - 2 - 6 -
Izan González Ruiz Peinado - Izan González Ruiz Peinado İspanya F 23 23 - - 2 - 5 -
Alejandro Fernández Jiménez - Alejandro Fernández Jiménez İspanya F 30 14 - - 3 - 5 -
Sergio Nanclares Agüero - Sergio Nanclares Agüero İspanya F 27 26 - - 4 - 8 -
Jorge Shafa Álvarez - Jorge Shafa Álvarez İspanya F 25 22 - - 2 - 3 -
Chrstian Hervias Sevilla - Chrstian Hervias Sevilla İspanya F - 18 - - 1 - 1 -
Kadro sayfasında RSD Alcala takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.