Roces
Roces
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Albacete II
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Alondras
  • Amurrio
  • Anaitasuna
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Archena Sport
  • Arnedo
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Ascó
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Madrid II
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avance Ezcabarte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badajoz II
  • Bala Azul
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Beasain
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benigànim
  • Berceo
  • Beti Gazte
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Biescas
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Callosa Deportiva
  • Campos
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena LU II
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD Colonia Moscardó
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • Cenicero
  • Ceuta II
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Ciudad Rodrigo
  • Colegios Diocesanos
  • Colindres
  • Collerense
  • Colunga
  • Complutense
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo Alaves II
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Don Álvaro
  • Durango
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Galapagar
  • Gares
  • Gerena
  • Getafe II
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Torrelavega
  • Giner Torrero
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guijuelo
  • Guineueta
  • Haro Deportivo
  • Herbania
  • Hércules II
  • Hogar Alcarreño
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Ibiza
  • Intergym
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Roda
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Langreo II
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Las Rozas
  • Las Zocas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Lenense
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Marbella
  • Marino
  • Mazarrón FC
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Miguelturreño
  • Mirandés II
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Motril
  • Murchante
  • Murense
  • Naval
  • Navarro
  • Noia
  • Noja
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • PE Sant Jordi
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Polvorín
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Rapid de Murillo
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Oviedo II
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Recreativo Huelva
  • Ribert
  • River Ebro
  • Roces
  • Roda
  • Rota
  • Rotlet Molinar
  • RSD Alcala
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Clemente
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • San Martín
  • San Rafael
  • Sant Andreu
  • Santa Anastasia
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Santutxu
  • Selaya
  • Serverense
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sofán
  • Sóller
  • Somozas
  • Son Veri
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Textil Escudo
  • Tolosa
  • Tomares
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Tres Cantos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD San Pedro
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • UE Olot
  • Unión Sur Yaiza
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Uritarra
  • Urraca
  • Ursaria
  • Utebo
  • Utrera
  • Valencia II
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villajoyosa
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Villaverde San Andrés
  • Villaviciosa de Odón
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
  • Yeclano
Ülke: İspanya , Stadyum: Campo de Fútbol Covadonga , Kapasite: 1000 , Teknik Direktör:  Sergio Rodriguez

Roces 2021/2022 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • Autonómicas
2021/2022
  • 2021/2022
  • 2017/2018
  • 2015/2016
  • 2014/2015
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Nicolas Martinez Jimenez - Nicolas Martinez Jimenez İspanya K - 22 - - - - 3 -
Rodrigo Juan Rodríguez - Rodrigo Juan Rodríguez İspanya K - 16 - - - - - -
Jairo Acevedo Campo - Jairo Acevedo Campo İspanya K 30 - - - - - - -
Yoel Palacio Moreno - Yoel Palacio Moreno İspanya D 22 20 - - - - 3 -
Mario Fernandez Alvarez - Mario Fernandez Alvarez İspanya D - 22 - - - - 2 -
Javier Alvarez Iglesias - Javier Alvarez Iglesias İspanya D - 33 - - 1 - - -
Diego Blanco Alonso - Diego Blanco Alonso İspanya D - 1 - - - - - -
Pablo Reyero Martínez - Pablo Reyero Martínez İspanya D - 33 - - 1 - 10 2
Álvaro Ferreira Ferro - Álvaro Ferreira Ferro İspanya D - 36 - - - - 8 -
Borja Molleda Gutiérrez - Borja Molleda Gutiérrez İspanya D 32 - - - - - - -
Aitor Macia Martin - Aitor Macia Martin İspanya D - 38 - - 3 - 5 -
Hugo López Sánchez - Hugo López Sánchez İspanya D - 1 - - - - - -
Gonzalo Agustin Frugoni Villaplana - Gonzalo Agustin Frugoni Villaplana İspanya D - 33 - - 1 - 11 -
Diego Menéndez Menéndez - Diego Menéndez Menéndez İspanya O 26 31 - - 1 - 2 -
Eduardo Guerra Garrido - Eduardo Guerra Garrido İspanya O - 34 - - 2 - 3 -
Jorge Areces Adaro - Jorge Areces Adaro İspanya O - 36 - - 1 - 5 -
David Fernández Fernández - David Fernández Fernández İspanya O - 2 - - - - - -
Alejandro Muñiz Bernabeu - Alejandro Muñiz Bernabeu İspanya O 24 33 - - 2 - 2 -
Guillermo Cueto Corral - Guillermo Cueto Corral İspanya O - 38 - - 15 - 2 -
Christian Rodriguez Vega - Christian Rodriguez Vega İspanya O - 22 - - 2 - 6 -
David Rodriguez Rivas - David Rodriguez Rivas İspanya O - 1 - - - - - -
Gonzalo Trovato Rodriguez - Gonzalo Trovato Rodriguez İspanya F - 24 - - - - 2 3
Luciano Manduci - Luciano Manduci Arjantin F 23 31 - - 3 - 4 2
Eric Santín Fernández - Eric Santín Fernández İspanya F 29 31 - - 4 - 2 -
Nicolás Esono Ntutum - Nicolás Esono Ntutum İspanya F - 34 - - 4 - 5 -
Kadro sayfasında Roces takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.