Recaş
Recaş
  • 1910 Oradea
  • Academica Clinceni II
  • ACS Gloria Bistriţa
  • Afumaţi
  • Agricola Borcea
  • Alexandria
  • Arieşul Turda
  • Astra II
  • Avântul Periam
  • Avântul Reghin
  • Avântul Valea Mărului
  • Axiopolis
  • Baloteşti
  • Blejoi
  • Bradu Borca
  • Brăila
  • Bucovina Rădăuţi
  • Ceahlăul Piatra Neamţ
  • Concordia Chiajna II
  • Corona Braşov
  • Crişul Chişineu Criş
  • CS U Craiova II
  • CSA Steaua Bucureşti
  • CSM Bacău
  • CSM Deva
  • CSM Satu Mare
  • Dante Botoşani
  • Dinamo Bükreş II
  • Dumbrăviţa
  • Făurei
  • Filiaşi
  • Flacăra Horezu
  • Flacăra Moreni
  • Focşani
  • Fortuna Becicherecu Mic
  • Gaz Metan Mediaş II
  • Ghiroda şi Giarmata Vii
  • Gilortul
  • Gloria Albeşti
  • Gloria Lunca Teuz Cermei
  • Hermannstadt II
  • Hunedoara
  • Hușana Huși
  • Înainte Modelu
  • Industria Galda de Jos
  • Jiul Petroşani
  • Kids Tâmpa Braşov
  • Luceafărul Oradea
  • Măgura Cisnădie
  • Metalul Buzău
  • Metalurgistul Cugir
  • Minaur Baia Mare
  • Minerul Costeşti
  • Mostiştea Ulmu
  • Municipal Braşov
  • Ocna Mureș
  • Odorheiu Secuiesc
  • Olimpic Cetate
  • Olteniţa
  • Oţelul Galaţi
  • Paşcani
  • Petrolul Potcoava
  • Plopeni
  • Popești-Leordeni
  • Progresul Ezeriș
  • Progresul Pecica
  • Progresul Spartac
  • Progresul Şomcuţa Mare
  • Pucioasa
  • Râmnicu Sărat
  • Rapid Bükreş II
  • Rapid Suceava
  • Recaş
  • Recolta Gheorghe Doja
  • Sănătatea Cluj
  • Sânmartin
  • SCM Zalău
  • Sepsi II
  • SJ Vaslui
  • Șoimii Lipova
  • Someşul Dej
  • Sporting Lieşti
  • Sporting Roşiori
  • Sportul Chiscani
  • Sportul Şimleu
  • Steaua Bükreş II
  • Şomuz Fălticeni
  • Ştiinţa Miroslava
  • Târgu Secuiesc
  • Tunari
  • Unirea Alba Iulia
  • Unirea Bascov
  • Unirea Dej
  • Unirea Ungheni
  • Vediţa Coloneşti
  • Viitorul Constanţa II
  • Viitorul Dăești
  • Viitorul Ianca
  • Viitorul Şelimbăr
  • Voluntari II
Ülke: Romanya , Stadyum: Stadionul Electrica , Kapasite: 5000 , Teknik Direktör:  S. Bălace

Recaş 2020/2021 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Crişul CC Crişul CC CCC 10 18 7 3 0 27 9 +18 24 B G G B G
2 Șoimii Lipova Șoimii Lipova LIP 10 15 6 4 0 22 7 +15 22 B B G G B
3 Poli Timişoara Poli Timişoara POL 10 13 7 1 2 21 8 +13 22 G G G G G
4 Pecica Pecica PEC 10 8 5 2 3 19 11 +8 17 M G B B G
5 Dumbrăviţa Dumbrăviţa DUM 10 15 5 1 4 24 9 +15 16 G M M M G
6 Ghiroda Ghiroda GHI 10 -1 4 3 3 16 17 -1 15 B M G M M
7 Avântul Periam Avântul Periam AVP 10 -11 2 4 4 10 21 -11 10 M G B G M
8 Gloria Lunca Gloria Lunca GLT 10 -14 2 1 7 11 25 -14 7 G M M M B
9 Ezeriș Ezeriș PRE 10 -15 1 2 7 8 23 -15 5 M M B M B
10 Fortuna BM Fortuna BM FBM 10 -28 0 1 9 8 36 -28 1 M M M M M

Açıklama

Yükselme Playoffları
Muhtemel Küme Düşme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Recaş takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.