Rayo Vallecano II
Rayo Vallecano II
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Agrupación Estudiantil
  • Águilas
  • Albacete II
  • Alberite
  • Alcúdia
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almagro
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Alzira
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antequera
  • Antoniano
  • Arandina
  • Arcos
  • Ardoi
  • Arenteiro
  • Ariznabarra
  • Arnedo
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • As Pontes
  • Atios
  • Atlético Albericia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Mancha Real
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Pinto
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Tordesillas
  • Atlético Victoria
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avilés Stadium
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Banyoles
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Baztán
  • Beasain
  • Becerril Campos
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benicarló
  • Benigànim
  • Berceo
  • Bergantinos
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Brea
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Cacereno
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calasancio
  • Calvo Sotelo
  • Campanario
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cardassar
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena II
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Castelldefels
  • Castilleja
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Barquereño
  • CD Burgos
  • CD Burgos Promesas 2000
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Leganes II
  • CD Madridejos
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • Ceares
  • Cerdanyola del Vallès
  • Ceuta
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Colegios Diocesanos
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Complutense
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Coria
  • Coria CF
  • Cortes
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético
  • Cuarte
  • Cultural Cebrereña
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Durango
  • EDMF Churra
  • El Álamo
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Eldense
  • Épila
  • Escobedo
  • Esporles
  • Estepona
  • Estradense
  • Europa
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Flat Earth
  • Fontellas
  • Formentera
  • Fraga
  • Fuente Cantos
  • Génova
  • Gerena
  • Gernika
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Segoviana
  • Gimnástica Torrelavega
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guía
  • Güimar
  • Hércules II
  • Horta
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Ibarra
  • Ibiza Islas Pitiusas
  • Igualada
  • Illescas
  • Illueca
  • Intercity
  • JD Somorrostro
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • La Bañeza
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Granja
  • La Hoya Lorca
  • La Palma
  • La Roda
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Lebrijana
  • Lenense
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lobón
  • Loja
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Lourdes
  • Lucena
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Manzanares
  • Mar Menor
  • Maracena
  • Marchamalo
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Mensajero
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montijo
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Móstoles
  • Móstoles CF
  • Motril
  • Muleño
  • Murchante
  • Navarro
  • Náxara
  • Novelda
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Olivenza
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Paiosaco
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Paterna
  • PE Sant Jordi
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Pena Sport
  • Peñaranda
  • Peralada
  • Plasencia
  • Plus Ultra
  • Pobla Mafumet
  • Polideportivo Almería
  • Polvorín
  • Pontellas
  • Portmany
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Pradejón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja
  • Racing Santander II
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • RCP Valverdeño
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Avilés
  • Real Burgos
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Sociedad III
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Revilla
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Rinconeda Polanco
  • River Ebro
  • River Ega
  • Roda
  • Rota
  • RSD Alcala
  • Sabiñánigo
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Fernando Henares
  • San Ignacio
  • San Juan
  • San Juan Mozarrifar
  • San Martín
  • San Rafael
  • San Roque
  • Sant Andreu
  • Santa Ana
  • Santa Brigida
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Santfeliuenc
  • Sants
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sariñena
  • SD Balmaseda FC
  • Selaya
  • Sestao
  • Sevilla III
  • SFC Minerva
  • Siero
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sodupe
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tedeón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Terrassa
  • Teruel
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tolosa
  • Torina
  • Torrejón
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Logrones II
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • Unión Adarve
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Urgatzi
  • Urraca
  • Utebo
  • Utrera
  • Valdefierro
  • Valdesoto
  • Valdivia
  • Valle Egüés
  • Vallobín
  • Valls
  • Varea
  • Velez
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilamarxant
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villajoyosa
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villarreal III
  • Villaverde-Boetticher
  • Villegas
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Xerez Deportivo
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Ciudad Deportiva Rayo Vallecano Campo 5 (Stadium) , Kapasite: 2000 , Teknik Direktör:  Ángel Dongil

Rayo Vallecano II 2020/2021 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Federasyon Kupası
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2013/2014
  • 2009/2010
  • 2008/2009
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Miguel Ángel Morro Muñoz - Miguel Ángel Morro Muñoz İspanya K 20 - - - - - - -
Roberto González Moreno - Roberto González Moreno İspanya K 22 25 - - - - 3 -
Adrián Quintela Moya - Adrián Quintela Moya İspanya K 20 3 - - - - - -
Luis Aguado García - Luis Aguado García İspanya D 21 20 - - 1 - 3 -
Sergio Gimeno Simo - Sergio Gimeno Simo İspanya D 20 19 - - - - 5 -
Sergio Sánchez Gioya - Sergio Sánchez Gioya İspanya D 22 9 - - 1 - - -
Francisco José García Torres - Francisco José García Torres İspanya D 21 - - - - - - -
Juan Carlos Flores Benítez - Juan Carlos Flores Benítez İspanya D 19 7 - - - - 1 -
Iker Recio Ortega - Iker Recio Ortega İspanya D 20 23 - - 2 - 10 -
Jorge Moreno San Vidal - Jorge Moreno San Vidal İspanya D 19 16 - - 2 - 2 -
Pablo Blázquez Hernández - Pablo Blázquez Hernández İspanya D 18 1 - - - - - -
Jesús Boigues Pérez - Jesús Boigues Pérez İspanya D - 22 - - - - 11 -
Martín Pascual Castillo - Martín Pascual Castillo İspanya D 21 - - - - - - -
Rubén de Tomás Gómez - Rubén de Tomás Gómez İspanya O 20 12 - - 2 - 2 -
Iván García Quivira - Iván García Quivira İspanya O 21 4 - - 2 - - -
Sergio Arratia Lechosa - Sergio Arratia Lechosa İspanya O 21 23 - - - - 2 -
Daniel Moreno Tallón - Daniel Moreno Tallón İspanya O 19 5 - - - - 1 -
Ignacio Javier Fariña Siquot - Ignacio Javier Fariña Siquot İspanya O 22 22 - - 2 - 2 -
Daniel Rueda Sánchez - Daniel Rueda Sánchez İspanya O 23 19 - - 1 - 3 -
Manuel Navarro Sánchez - Manuel Navarro Sánchez İspanya O 20 24 - - 1 - 1 -
Ivan Sanchez Ruiz - Ivan Sanchez Ruiz İspanya O - 23 - - - - 7 -
Daniel García Barroso - Daniel García Barroso İspanya O 20 19 - - - - - -
Aitor Alvarez Pérez - Aitor Alvarez Pérez İspanya O 20 4 - - - - - -
Álvaro Aguirre Arevalo - Álvaro Aguirre Arevalo İspanya F - 23 - - 1 - 5 -
Carlos Hernández Gómez - Carlos Hernández Gómez İspanya F 23 5 - - - - - -
Luis Molina García - Luis Molina García İspanya F 21 15 - - 8 - 1 2
Marc Echarri Marín - Marc Echarri Marín İspanya F 22 23 - - 12 - 4 -
Alejandro Cano Mateos - Alejandro Cano Mateos İspanya F - 16 - - 2 - 1 -
Kevin Manzano Cortés - Kevin Manzano Cortés İspanya F 22 26 - - 3 - 2 -
Kadro sayfasında Rayo Vallecano II takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.