Radian-Baykal
Radian-Baykal
  • Agat
  • Akademia Engels
  • Akademiya Tambov
  • Akron II
  • Almaz-Antey
  • Altay Barnaul
  • Amkar Perm II
  • Angusht
  • AS Shebekino
  • Astrakhan
  • Atom Novovoronezh
  • Avangard Kursk II
  • Avrora Moskva
  • Avtomobilist
  • Balashikha
  • Belogorsk
  • Blagoveshchensk
  • Buryatia
  • Chelyabinsk II
  • Cherepovets
  • Chita II
  • Derbent
  • Dinamo Barnaul II
  • Dinamo Bryansk II
  • Dinamo Vologda
  • Dinamo-Dagestan
  • Dinamo-M Makhachkala
  • Dorozhnik
  • DYuSSh-75
  • Elektron VN
  • Energetik Prokhladny
  • Fakel Kirov
  • FShM Torpedo
  • Geraklion
  • Gvardeets Kovrov
  • Ilpar
  • Irtysh Omsk II
  • Khimik Koryazhma
  • Khimik Vurnary
  • Kobart Lobnya
  • Legion Ivanteyevka
  • Leningradets Gatchina
  • Letniy Dozhdik
  • Levyy bereg
  • Lokomotiv Liski
  • Lokomotiv Moskova III
  • Luch Moskva
  • Luch Sergiyev Posad
  • Lyubertsy
  • Mayskiy
  • Metallist Korolev
  • Metallurg Asha
  • Metallurg Lipetsk II
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg-Oskol
  • Mordovia Saransk II
  • Nakhichevan-na-Donu
  • Novosibirsk II
  • Okean
  • Olimp Balashikha
  • Olimp-Dolgoprudny-Mol
  • Peresvet
  • Polimer
  • Prialit
  • Prikamye Perm
  • Pskov 747
  • Radian-Baykal
  • Raspadskaya
  • Rassvet-Krasnoyarsk
  • Rodina Moskva II
  • Rosich Moskovskiy
  • Rostov Velikiy
  • Rusichi
  • SAC Moskova
  • Sakhalin II
  • Sakhalinets
  • Saturn Ramenskoye II
  • Shakhtyor Korkino
  • Shinnik II
  • Shinnik III
  • SKA Khabarovsk II
  • Smena Moskova
  • Spartak Cheboksary
  • Spartak Tuymazy II
  • Sport Sankt-Peterburg
  • SSh Saturn
  • SSh Yartsev
  • SShOR Tverskaya oblast
  • Stolitsa Moskva
  • Stroitel' Biysk
  • Tekstilshchik II
  • Temp Barnaul
  • Tobol Kurgan
  • Tobol Tobolsk
  • Tom Tomsk II
  • Torpedo Miass II
  • Torpedo Rubtsovsk
  • Trudovye rezervy
  • Tyumen II
  • Umka Magnitogorsk
  • UOR-Dagestan
  • Uralan
  • Uralets Nizhnyi Tagil
  • Vityaz Noginsk
  • Volga Ulyanovsk II
  • Volgar Astrakhan III
  • Volgar-Gazprom II
  • Volochanin
  • Yadro St. Petersburg
  • Yelets
  • Yenisey II
  • Yenisey-M
  • YuM Torpedo
  • Zelenograd
  • Zenit Izhevsk II
  • Znamya Noginsk II
  • Zorkiy
  • Zvezda Perm II
  • Zvyagino Pushkino
Ülke: Rusya , Stadyum: Stadion Lokomotiv , Kapasite: 3500

Radian-Baykal 2021 Fikstür

3.Lig
  • 3.Lig
  • FNL
  • 2. Lig
  • Kupa
  • Hazırlık Maçları
2021
  • 2021
  • 2020
Fikstür sayfasında Radian-Baykal takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Radian-Baykal takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.