Preußen Münster II
Preußen Münster II
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Ammerthal
  • Ansbach
  • Arminia Bielefeld II
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • ASC Dortmund
  • Askania Bernburg
  • Atlas Delmenhorst
  • ATSV Erlangen
  • Aumund-Vegesack
  • Barleben
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Hof
  • Bersenbrück
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • Borussia Fulda
  • Borussia Hildesheim
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Chiemgau Traunstein
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Eintr. Braunschweig II
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Eltersdorf
  • Elversberg II
  • Ennepetal
  • Erlangen-Bruck
  • Erlenbach
  • Erndtebrück
  • Eutiner SV
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Gebenbach
  • Geestemünde
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hessen Kassel
  • Hilden
  • Hohenstein-Ernstthal
  • Holzwickeder SC
  • HSC BW Schwalbe Tündern
  • Husumer SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jahn Forchheim
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Karlsruher SC II
  • Kickers Emden
  • Kirchanschöring
  • Kleve
  • Koblenz
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kropp
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohfelden
  • Lok Stendal
  • Luckenwalde
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nördlingen
  • Nöttingen
  • NTSV Strand
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oberneuland
  • Oldenburger SV
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Phönix Lübeck
  • Pipinsried
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rot Weiss Ahlen
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Röchling Völklingen
  • Rugenbergen
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schott Jena
  • Schott Mainz
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Schweinfurt II
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Sonthofen
  • Spelle-Venhaus
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Strausberg
  • Stuttgart II
  • Stuttgarter Kickers
  • Sulingen
  • Süderelbe
  • SV 1919 Straelen
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • TB Uphusen
  • Tennis Borussia
  • Teutonia Ottensen
  • Todesfelde
  • Torgelower SV Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vach
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Viktoria Kahl
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vorsfelde
  • Wacker Nordhausen II
  • Waldgirmes
  • Wedeler TSV
  • Wegberg-Beeck
  • Weiche Flensburg II
  • Weiden
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wiedenbrück
  • Wismut Gera
  • Wolfenbüttel
  • Wolfratshausen
  • Wormatia Worms
  • Würzburger FV
  • Würzburger Kickers II
Ülke: Almanya , Stadyum: Sportplatz Breitenbachtal , Kapasite: 4000

Preußen Münster II 2019/2020 Kupalar

Bu takım için kupa bilgisi bulunmamaktadır.
Kupalar sayfasında Preußen Münster II takımının tarihi boyunca katıldığı turnuvalarda kaç şampiyonluk ve kaç ikincilik yaşadığını sezon bazında görebilirsiniz.