Polimer
Polimer
  • Akademiya Tambov
  • Altay Barnaul
  • Amkar Perm II
  • Angusht
  • Astrakhan
  • Atom Novovoronezh
  • Avangard Kursk II
  • Avrora Moskva
  • Buryatia
  • Chelyabinsk II
  • Chita II
  • Derbent
  • Dinamo Barnaul II
  • Dinamo Bryansk II
  • Dinamo-Dagestan
  • Dorozhnik
  • Elektron VN
  • Fankom SSh 5
  • FShM Torpedo
  • Ilpar
  • Irkutsk
  • Irtysh Omsk II
  • Kaluga II
  • Khimik Koryazhma
  • Khimik Vurnary
  • Kompozit
  • Kosmos 2
  • Kurkino
  • Legion Ivanteyevka
  • Leningradets Gatchina
  • Letniy Dozhdik
  • Lokomotiv Liski
  • Lokomotiv Moskova III
  • Luch Moskva
  • Lyubertsy
  • MBU SShOR-Znamya
  • Metallist Korolev
  • Metallurg Asha
  • Metallurg Lipetsk II
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg-Oskol
  • Nakhichevan-na-Donu
  • Novosibirsk II
  • OES Dimitrovgrad
  • Olimpik Kaluga
  • Peresvet
  • Peresvet Trekhgorka
  • Pobeda
  • Polimer
  • Pskov
  • Radian-Baykal
  • Raspadskaya
  • Rassvet-Krasnoyarsk
  • Rim
  • Rodina Moskva II
  • Rosich Moskovskiy
  • Rusichi
  • Salyut II
  • Saturn Ramenskoye II
  • Sever
  • Shakhtyor Korkino
  • SSh 2 VO Zvezda
  • SSh 7 Petrozavodsk
  • SSh Saturn
  • SShOR 8 Elektrika
  • Stroitel' Biysk
  • Temp Barnaul
  • Tobol Kurgan
  • Tom Tomsk II
  • Torpedo Miass II
  • Torpedo Rubtsovsk
  • TsPF Mordovia
  • Tyumen II
  • Umka Magnitogorsk
  • Universitet Ulyanovsk
  • UOR-Dagestan
  • Uralan
  • Uralets Nizhnyi Tagil
  • Vityaz Noginsk
  • Vityaz-GTU
  • Volga Ulyanovsk II
  • Volgar-Gazprom II
  • Yelets
  • Yenisey-M
  • Zelenograd
  • Zenit Izhevsk II
  • Zorkiy
Ülke: Rusya , Stadyum: Stadion Transmash , Kapasite: 5000

Polimer 2022 Fikstür

3.Lig
  • 3.Lig
2022
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2010
Fikstür sayfasında Polimer takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Polimer takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.