Plabennec
Plabennec
  • AG Caennaise
  • Agde
  • Ain Sud
  • Ajaccio II
  • Alençon
  • Ales
  • Amiens AC
  • Amiens SC II
  • Amnéville
  • Ardziv
  • Arras
  • AS Fabregues
  • Athletico Marseille
  • Aubagne
  • Aubervilliers
  • Auch
  • Aurillac
  • Auxerre II
  • Avoine OCC
  • Avranches II
  • Balma
  • Bassin d'Arcachon
  • Bayonne
  • Beauvais
  • Besançon
  • Besançon
  • Beziers II
  • Biesheim
  • Blagnac
  • Blanc Mesnil
  • Bordeaux II
  • Boulogne II
  • Boulogne-Billancourt
  • Bourges
  • Bourgoin-Jallieu
  • Bressuire
  • Brest II
  • C' Chartres II
  • Caen II
  • Canet
  • Cannes
  • Challans
  • Chambéry
  • Chambly II
  • Changé
  • Châteauneuf-sur-Loire
  • Chateauroux II
  • Chatellerault
  • Châtellerault
  • Chauvigny
  • Cherbourg
  • Clermont II
  • Cognac
  • Côte Bleue
  • Créteil II
  • Dieppe
  • Dijon II
  • Dinan-Léhon
  • Drapeau Fougères
  • Drouais
  • Ergué-Gaberic
  • Étoile Bleue St Cyr
  • Évreux
  • FA Ile Rousse Monticello
  • Feignies-Aulnoye
  • Fontenay
  • Furiani Agliani
  • Gallia Lucciana
  • Gémenos
  • Gonfreville
  • Grand-Quevilly
  • Grande-Synthe
  • Gueugnon
  • Guichen
  • Hauts Lyonnais
  • Illkirch Graffenstaden
  • Is-Selongey
  • Istres
  • Ivry
  • Jura Dolois
  • La Châtaigneraie
  • La Roche-sur-Yon
  • La Tour d'Auvergne
  • Lannion
  • Laval II
  • Le Havre II
  • Le Mans II
  • Le Portel
  • Le Puy Foot II
  • Le Touquet
  • Lege-Cap-Ferret
  • Les Genêts d'Anglet
  • Les Herbiers II
  • Les Mureaux
  • Les Ulis
  • Limonest
  • Lyon Duchère II
  • Mandelieu LN
  • Maubeuge
  • Mérignac-Arlac
  • Métropole Troyenne
  • Metz II
  • Mont-de-Marsan
  • Montargis
  • Montceau
  • Montlouis
  • Montluçon
  • Morteau Montlebon
  • Muret
  • Nice II
  • Niort II
  • Noisy-le-Grand
  • Olympique Marcquois
  • Orléans II
  • Ouest Tourangeau
  • Pacy Ménilles
  • Paris FC II
  • Pau II
  • Plabennec
  • Plouzané
  • Pontarlier
  • Pontivy
  • Pouzauges Réaumur
  • Prix-lès-Mézières
  • PSG II
  • Quevilly II
  • Racing Levallois
  • Raon-l'Etape
  • RC La Fleche
  • Roche Novillars
  • Rodéo FC Toulouse
  • Rodez II
  • Rumilly Vallières
  • Sable
  • Saint-Colomban Locminé
  • Saint-Flour
  • Saint-Leu
  • Saint-Lô Manche
  • Saint-Louis Neuweg
  • Salinieres Aigues Mortes
  • Saran Municipal
  • Sarre-Union
  • Sarreguemines
  • Saumur
  • Sens
  • Sochaux II
  • Stade Beaucairois
  • Stade Poitevin
  • Stade Pontivy
  • Stade Rennes II
  • Strasbourg II
  • Thaon
  • Thiers
  • Torcy
  • Toulouse II
  • Tours
  • Trégunc
  • Troyes II
  • Valdahon Vercel
  • Valenciennes II
  • Vauban Strasbourg
  • Vaulx
  • Versailles
  • Vertou
  • Vierzon
  • Villefranche SJB
  • Vimy
  • Vire
  • Voltigeurs de Chateaubriant
Ülke: Fransa , Stadyum: Stade de Kervéguen , Kapasite: 5000 , Teknik Direktör:  B. Maligorne

Plabennec 2019/2020 Fikstür

Ulusal Lig 1
  • Ulusal Lig 1
  • Ulusal Lig 1
  • Ulusal Lig 2
  • Fransa Kupası
  • Lig Kupası
  • Hazırlık Maçları
2019/2020
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
Fikstür sayfasında Plabennec takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Plabennec takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.