Paderborn II
Paderborn II
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • An der Fahner Höhe
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bersenbrück
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dassendorf
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erndtebrück
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Geestemünde
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Holzwickeder SC
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Kickers Emden
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oldenburger SV
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Erfurt
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sandhausen II
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Teutonia St.Tönis
  • Todesfelde
  • Torgelower SV Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • Türk Gücü Friedberg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wattenscheid 09
  • Weiche Flensburg II
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Wormatia Worms
Ülke: Almanya , Stadyum: Sportpark Breite Bruch , Kapasite: 1000

Paderborn II 2020/2021 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Gütersloh Gütersloh FCG 9 13 8 1 0 16 3 +13 25 G G G B G
2 Holzwickede Holzwickede HSC 6 16 6 0 0 20 4 +16 18 G G G G G
3 Rhynern Rhynern WRY 8 11 5 3 0 21 10 +11 18 B G G G B
4 Sprockhövel Sprockhövel SPR 7 9 6 0 1 19 10 +9 18 G G G G M
5 Aplerbeck Aplerbeck APL 9 4 6 0 3 21 17 +4 18 G G G G G
6 Kaan Kaan KMA 7 20 5 1 1 27 7 +20 16 G G G M G
7 Meinerzhagen Meinerzhagen MEI 8 7 5 0 3 18 11 +7 15 G G M M G
8 Vreden Vreden VRE 9 6 4 2 3 19 13 +6 14 G B G G M
9 Wattenscheid Wattenscheid W09 9 4 4 2 3 14 10 +4 14 G G G M M
10 SF Siegen SF Siegen SFS 10 -2 4 2 4 11 13 -2 14 M G G B G
11 P. Münster II P. Münster II PM2 9 -1 4 0 5 14 15 -1 12 M G M M G
12 Ennepetal Ennepetal ENN 7 4 3 2 2 18 14 +4 11 B G G M M
13 Haltern Haltern HAL 10 -15 3 1 6 10 25 -15 10 M M M M B
14 Erndtebrück Erndtebrück ERN 8 -8 3 0 5 6 14 -8 9 G M M M G
15 Paderborn II Paderborn II PA2 8 -4 2 2 4 18 22 -4 8 M M G B G
16 Schermbeck Schermbeck SCH 7 -4 1 4 2 10 14 -4 7 B M B M G
17 Finnentrop / B Finnentrop / B FNB 10 -6 1 4 5 14 20 -6 7 M G B M B
18 Rheine Rheine ERH 10 -14 2 1 7 14 28 -14 7 M M G M M
19 Clarholz Clarholz CLA 7 -8 2 0 5 9 17 -8 6 M M M G M
20 Westfalia Westfalia WHN 8 -15 0 1 7 5 20 -15 1 M M M M M
21 Hammer Hammer HAM 8 -17 0 0 8 8 25 -17 0 M M M M M

Açıklama

Yükselme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Paderborn II takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.