Motril
Motril
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Escribano Castilla , Kapasite: 5400 , Teknik Direktör:  Borja Bardera

Motril 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 El Palo El Palo ELP 3 7 3 0 0 7 0 +7 9 G G G    
2 Arenas Armilla Arenas Armilla ARE 3 3 2 1 0 5 2 +3 7 G B G    
3 Almería II Almería II AL2 3 4 2 0 1 7 3 +4 6 G G M    
4 Porcuna Porcuna POR 3 2 2 0 1 5 3 +2 6 G M G    
5 Jaén Jaén JAE 3 2 2 0 1 4 2 +2 6 G G M    
6 Marbella Marbella MAR 3 0 2 0 1 3 3 0 6 G G M    
7 Huétor Tájar Huétor Tájar HUE 3 2 1 1 1 4 2 +2 4 G M B    
8 Malaga II Malaga II MA2 3 0 1 1 1 5 5 0 4 M B G    
9 Huetor Vega Huetor Vega HVE 3 -1 1 1 1 4 5 -1 4 M B G    
10 Torreperogil Torreperogil TRP 3 -1 1 0 2 4 5 -1 3 G M M    
11 Málaga City Málaga City MAC 3 -1 1 0 2 2 3 -1 3 M G M    
12 Motril Motril MOT 3 -2 1 0 2 2 4 -2 3 M M G    
13 Torre del Mar Torre del Mar TDM 3 -3 1 0 2 4 7 -3 3 M M G    
14 Maracena Maracena MAR 3 -3 0 2 1 0 3 -3 2 M B B    
15 Cd. Torredonj. Cd. Torredonj. CDT 3 -2 0 1 2 5 7 -2 1 M B M    
16 Huracán Mel. Huracán Mel. HUM 3 -7 0 1 2 0 7 -7 1 M B M    

Açıklama

Yükselme
Yükselme Playoffları
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Motril takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.