Marbella
Marbella
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas , Kapasite: 7300 , Teknik Direktör:  Emilio Fajardo

Marbella 2022/2023 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Federasyon Kupası
  • Hazırlık Maçları
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
David Cabezas Flores - David Cabezas Flores İspanya K - - - - - - - -
Alberto Lejárraga Rubio - Alberto Lejárraga Rubio İspanya K 28 10 - - - - - -
David Tejero Nuño - David Tejero Nuño İspanya K 27 1 - - - - 1 -
Marcos Ortega Lara - Marcos Ortega Lara İspanya K 21 - - - - - - -
José Gabriel Peris Sornosa - José Gabriel Peris Sornosa İspanya D 33 10 - - 1 - - -
Jorge Álvarez Prieto - Jorge Álvarez Prieto İspanya D 24 11 - - - - 3 -
Francisco Ortuño Ávalos - Francisco Ortuño Ávalos İspanya D 20 8 - - - - 3 -
Zoilo Ceamanos Sánchez - Zoilo Ceamanos Sánchez İspanya D 20 1 - - - - - -
Francisco Manuel Moreno Palomino - Francisco Manuel Moreno Palomino İspanya D 22 11 - - 1 - 1 -
Raúl Pérez Emo - Raúl Pérez Emo İspanya D 26 5 - - 1 - - -
Aitor Puñal Rodríguez - Aitor Puñal Rodríguez İspanya D 24 10 - - - - 3 -
David Valero Climent - David Valero Climent İspanya O 25 7 - - - - - -
David Hinojosa Barreiro - David Hinojosa Barreiro İspanya O 27 11 - - 1 - 2 -
Carlos Tornero López de Lerma - Carlos Tornero López de Lerma İspanya O 38 7 - - - - 1 -
Wisdom Awusi - Wisdom Awusi Gana O 19 1 - - - - - -
Clyde Armel Roger Essomba - Clyde Armel Roger Essomba Kamerun O 30 11 - - - - 3 -
Marcos Corral Tapia - Marcos Corral Tapia İspanya O 24 7 - - - - 1 -
Cedric Mabwati Gerard - Cedric Mabwati Gerard Demokratik Kongo F 31 10 - - - - 1 -
Agustín Rafael Alonso Cavallaro - Agustín Rafael Alonso Cavallaro Uruguay F 28 7 - - 2 - 2 -
Sumaila Wasiu - Sumaila Wasiu Gana F - 2 - - - - - -
Juan Pedro Heredia Aguilar - Juan Pedro Heredia Aguilar İspanya F 19 4 - - 1 - 1 -
David Martín España - David Martín España İspanya F 23 9 - - 2 - 1 -
Jacques Dago - Jacques Dago Fildişi Sahili F 24 11 - - 7 - 4 -
Iker Muñoz Rodríguez - Iker Muñoz Rodríguez İspanya F 22 10 - - 2 - 1 -
Antonio Jesús Ramos Rincón - Antonio Jesús Ramos Rincón İspanya F 34 11 - - 1 - 1 -
Rufino Segovia del Burgo - Rufino Segovia del Burgo İspanya F 38 - - - - - - -
Kadro sayfasında Marbella takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.