Marbella
Marbella
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas , Kapasite: 7300 , Teknik Direktör:  Emilio Fajardo

Marbella 2021/2022 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Federasyon Kupası
  • Hazırlık Maçları
2021/2022
  • 2022/2023
  • 2021/2022
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
José Manuel Serrano López - José Manuel Serrano López İspanya K 18 2 - - - - 1 -
Alejandro Santomé García - Alejandro Santomé García İspanya K 24 17 - - - - 2 -
Alberto Lejárraga Rubio - Alberto Lejárraga Rubio İspanya K 27 27 - - - - 2 1
Javier Ocaña García - Javier Ocaña García İspanya D 21 - - - - - - -
Franco Gastón Ramos Mingo - Franco Gastón Ramos Mingo Arjantin D 24 19 - - 1 - 5 -
Pablo de Castro Pecino - Pablo de Castro Pecino İspanya D 28 19 - - 1 - 6 2
Alejandro García Carrasco - Alejandro García Carrasco İspanya D 22 5 - - - - 3 -
David Fondarella Colomer - David Fondarella Colomer İspanya D 24 14 - - 1 - 5 -
Julio Alberto Rico Pardillo - Julio Alberto Rico Pardillo İspanya D 32 20 - - - - 2 -
Jorge Álvarez Prieto - Jorge Álvarez Prieto İspanya D 23 16 - - - - 2 -
Sunny Pascual Herrera - Sunny Pascual Herrera İspanya D 18 6 - - 1 - 2 -
Francisco Ortuño Ávalos - Francisco Ortuño Ávalos İspanya D 19 31 - - - - 8 2
Diego Moreno Escobar - Diego Moreno Escobar İspanya D 24 14 - - - - 4 -
Sergio Pereira Blanco - Sergio Pereira Blanco İspanya D 25 10 - - - - 4 -
Marcos Ruiz Márquez - Marcos Ruiz Márquez İspanya D 27 19 - - - - 5 -
Finlay Mark Lockyer - Finlay Mark Lockyer İngiltere D 20 13 - - - - 3 -
David Valero Climent - David Valero Climent İspanya O 24 30 - - 3 - 1 -
Juan Antonio Segura García - Juan Antonio Segura García İspanya O 24 30 - - 5 - 7 1
Dieng Papa Malick - Dieng Papa Malick Senegal O 20 6 - - - - 1 1
Carlos Tornero López de Lerma - Carlos Tornero López de Lerma İspanya O 37 23 - - - - 13 -
Javier González Mora - Javier González Mora İspanya O 24 16 - - - - 5 2
Iván Sánchez Ruiz - Iván Sánchez Ruiz İspanya O 22 31 - - 2 - 12 -
Cristian Boateng Bobuakasi - Cristian Boateng Bobuakasi İspanya O 21 26 - - - - 6 -
José Carlos Sánchez González - José Carlos Sánchez González İspanya O 23 24 - - - - 5 -
Samuel Anakin García Martín - Samuel Anakin García Martín Avustralya O 20 - - - - - - -
Alberto Castro Reyes - Alberto Castro Reyes İspanya F 32 21 - - 2 - 3 -
David Gabriel Franco Sarmiento - David Gabriel Franco Sarmiento İspanya F 21 19 - - 2 - 5 -
José Antonio Ruz Rabadán - José Antonio Ruz Rabadán İspanya F 29 32 - - 4 - 6 -
Agustín Ferro Vélez - Agustín Ferro Vélez Arjantin F 22 13 - - 3 - 1 -
Diego Domínguez Fernández - Diego Domínguez Fernández İspanya F 23 15 - - 3 - 3 -
Juan Pedro Heredia Aguilar - Juan Pedro Heredia Aguilar İspanya F 18 17 - - 1 - 5 2
Henry Medarious - Henry Medarious Gana F 24 15 - - - - 2 -
Jaime Isuardi Fernández - Jaime Isuardi Fernández İspanya F 30 30 - - 19 - 5 1
Rufino Segovia del Burgo - Rufino Segovia del Burgo İspanya F 37 27 - - 9 - 2 -
Francisco Domínguez Carmona - Francisco Domínguez Carmona İspanya F 20 22 - - 1 - 5 2
Jean Luc Gbayara Assoubre - Jean Luc Gbayara Assoubre Fildişi Sahili F 29 11 - - 1 - 2 -
Kadro sayfasında Marbella takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.