Khimik Vurnary
Khimik Vurnary
  • 4 Sada
  • Agat
  • Akademiya Futbola
  • Akademiya Permskiy kray
  • Akademiya Tolyatti
  • Akron
  • Aksay
  • Amkar Perm II
  • Angusht
  • Ararat Moskva II
  • Ardon
  • Arktika
  • Astrakhan
  • Atom Novovoronezh
  • Avangard Kursk II
  • Avtofavorit
  • Balashikha
  • Blagoveshchensk
  • Burevestnik Moskova
  • Buryatia
  • Chelyabinsk II
  • Cherepovets
  • Dinamo Barnaul II
  • Dinamo-Dagestan
  • Dinamo-Dagestan
  • Dolgie Prudy II
  • Dorozhnik
  • DSI
  • Dubna
  • Dubna
  • DYuSSh-75
  • DYuSSh-80
  • Dzerzhinsk-TS
  • Ekspress Moskva
  • Elektron VN
  • Elikort
  • Fakel II
  • Fakel Kirov
  • FShM Torpedo
  • Inter-Dolgoprudny
  • Irtysh II
  • Iskra Smolensk
  • Istra
  • Kaluga II
  • Keramik
  • Khasavyurt
  • Khimik Dzerzhinsk
  • Khimik Koryazhma
  • Khimik Vurnary
  • Khimki III
  • Kolomna II
  • Konev-Bor
  • Kosmonavt
  • Kostroma
  • Kraskovo
  • Krasnoznamensk
  • Krasnyy-SGAFKST
  • Krylya Sovetov II
  • Kvant II
  • Kvazar-Samara
  • Lada-Universitet
  • Legion Ivanteyevka
  • Leningradets Gatchina
  • Letniy Dozhdik
  • LFK Alaniya Vladikavkaz
  • Lobnya-TsFKiS
  • Lokomotiv Liski
  • Lokomotiv Moskova III
  • Lokomotiv NN
  • Luch Vladivostok II
  • Lyubertsy
  • Magas-IngGU
  • Market Sveta
  • Metallist Korolev
  • Metallurg Asha
  • Metallurg Lipetsk II
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Metallurg Novokuznetsk
  • Metallurg-Oskol
  • Meteor Balashikha
  • Mordovia Saransk II
  • Mozhaysk
  • Nizhny Novgorod II
  • Nogliki
  • Oka Stupino
  • Olimp II
  • Olimpik Novaya Usman
  • Orbita-Junior
  • Peresvet
  • Peresvet II
  • Polimer
  • Prialit
  • Raspadskaya
  • Rassvet-Krasnoyarsk
  • Republic of Karelia
  • Rosich Moskovskiy
  • Rostovskoy Oblasti
  • RSDYuFSh Neryungri
  • Rusichi
  • Rybinsk
  • SAC Moskova
  • Saturn Ramenskoye II
  • SDYUSSHOR-Kemerovo
  • Sergiyev Posad
  • Serpukhov
  • Setun'-Kuntsevo
  • Shakhtyor Korkino
  • Shatura
  • Shinnik II
  • Sibir Novosibirsk II
  • Sinkovo
  • SK OD-80
  • SKA-Energiya II
  • Smena Moskova
  • Spartak Kostroma
  • Spartak Moskva II-mol
  • Spartak Rossosh
  • Spartak-Orekhovo
  • Spektr Birobidzhan
  • SSH Saturn
  • SSHOR
  • SSHOR Bronnitsy
  • SSHOR Volga
  • Stars
  • Strogino II
  • Stroitel' Biysk
  • Syzran-2003 II
  • Tambov II
  • Tekstilshchik II
  • Titan Klin
  • Tobol Kurgan
  • Tobol Tobolsk
  • Tom Tomsk II
  • Torpedo Miass
  • Torpedo Rubtsovsk
  • Torpedo Vladimir II
  • Torpedo Volzhskiy
  • Torpedo Volzhskiy
  • Torpedo Zhavoronki
  • Troitsk-2001
  • Trudovye rezervy
  • Tyumen II
  • UOR № 5
  • UOR-Dagestan
  • UOR-SShOR-Druzhba
  • Uralets NT
  • Vaynah Argun
  • Vaynah Shali
  • Venyukovo
  • Vidnoe
  • Vityaz Noginsk
  • Vityaz Podolsk
  • Vityaz-GTU
  • Volga Ulyanovsk II
  • Volgar-Gazprom II
  • Volna Kovernino
  • Vulkan
  • Yelets
  • Zelenograd
  • Zenit Irkutsk II
  • Zenit Izhevsk II
  • Zenit Moskova
  • Zenit Penza
  • Znamya Noginsk
  • Znamya Truda II
  • Zorkiy II
  • Zvezda Perm II
Ülke: Rusya , Stadyum: Stadion Khimik , Kapasite: 1000

Khimik Vurnary 2019 Fikstür

3.Lig
  • 3.Lig
  • Kupa
  • Hazırlık Maçları
2019
  • 2019
  • 2018
Form
Tümü
  • Tümü
  • Ev Sahibi
  • Deplasman
İY A/Ü
Rusya 3.Lig
Fikstür sayfasında Khimik Vurnary takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Khimik Vurnary takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.