Hércules II
Hércules II
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Albacete II
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Alondras
  • Amurrio
  • Anaitasuna
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Archena Sport
  • Arnedo
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Ascó
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Madrid II
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avance Ezcabarte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badajoz II
  • Bala Azul
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Beasain
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benigànim
  • Berceo
  • Beti Gazte
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Biescas
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Callosa Deportiva
  • Campos
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena LU II
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD Colonia Moscardó
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • Cenicero
  • Ceuta II
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Ciudad Rodrigo
  • Colegios Diocesanos
  • Colindres
  • Collerense
  • Colunga
  • Complutense
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo Alaves II
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Don Álvaro
  • Durango
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Galapagar
  • Gares
  • Gerena
  • Getafe II
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Torrelavega
  • Giner Torrero
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guijuelo
  • Guineueta
  • Haro Deportivo
  • Herbania
  • Hércules II
  • Hogar Alcarreño
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Ibiza
  • Intergym
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Roda
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Langreo II
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Las Rozas
  • Las Zocas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Lenense
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Marbella
  • Marino
  • Mazarrón FC
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Miguelturreño
  • Mirandés II
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Motril
  • Murchante
  • Murense
  • Naval
  • Navarro
  • Noia
  • Noja
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • PE Sant Jordi
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Polvorín
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Rapid de Murillo
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Oviedo II
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Recreativo Huelva
  • Ribert
  • River Ebro
  • Roces
  • Roda
  • Rota
  • Rotlet Molinar
  • RSD Alcala
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Clemente
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • San Martín
  • San Rafael
  • Sant Andreu
  • Santa Anastasia
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Santutxu
  • Selaya
  • Serverense
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sofán
  • Sóller
  • Somozas
  • Son Veri
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Textil Escudo
  • Tolosa
  • Tomares
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Tres Cantos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD San Pedro
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • UE Olot
  • Unión Sur Yaiza
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Uritarra
  • Urraca
  • Ursaria
  • Utebo
  • Utrera
  • Valencia II
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villajoyosa
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Villaverde San Andrés
  • Villaviciosa de Odón
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
  • Yeclano
Ülke: İspanya , Stadyum: Polideportivo Juan Antonio Samaranch , Kapasite: 1000 , Teknik Direktör:  Alejandro Esteve

Hércules II 2021/2022 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Roda Roda ROD 13 8 7 4 2 13 5 +8 25 G M G G G
2 Valencia II Valencia II VL2 12 15 7 4 1 23 8 +15 25 G M B G B
3 Atzeneta Atzeneta ATZ 12 10 7 3 2 17 7 +10 24 M G B G B
4 Torrellano Torrellano ACT 12 4 6 3 3 17 13 +4 21 G G M M G
5 Saguntino Saguntino SAG 12 5 5 6 1 15 10 +5 21 B G B G B
6 Acero Acero ACE 12 1 5 4 3 11 10 +1 19 B G G M B
7 Xàtiva Xàtiva XAT 12 -3 5 4 3 11 14 -3 19 M G B G B
8 Hércules II Hércules II HER 12 0 5 3 4 11 11 0 18 M M G M B
9 Silla Silla SIL 13 1 4 5 4 18 17 +1 17 B M G B G
10 Torrent Torrent TOR 12 1 5 2 5 9 8 +1 17 M M G G G
11 Jove Espanol Jove Espanol JOV 12 -5 5 1 6 6 11 -5 16 G G M M M
12 Elche II Elche II EL2 12 3 3 5 4 13 10 +3 14 G B M B M
13 Orihuela Orihuela ORI 13 -2 3 5 5 10 12 -2 14 B M G B M
14 Callosa Callosa CAL 13 -3 3 5 5 8 11 -3 14 M M G B B
15 Villarreal III Villarreal III VR3 12 -2 3 4 5 14 16 -2 13 G G B B B
16 Catarroja Catarroja CAT 13 -5 3 3 7 10 15 -5 12 M M M G B
17 Villajoyosa Villajoyosa VIL 12 -7 3 2 7 7 14 -7 11 G M G M M
18 Castellón II Castellón II CAS 13 -7 1 6 6 9 16 -7 9 B M B M B
19 Benigànim Benigànim BEN 12 -14 2 1 9 7 21 -14 7 M G M M M

Açıklama

Yükselme
Yükselme Playoffları
Muhtemel Küme Düşme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Hércules II takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.