Hércules II
Hércules II
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Albacete II
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Alondras
  • Amurrio
  • Anaitasuna
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Archena Sport
  • Arnedo
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Ascó
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Madrid II
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avance Ezcabarte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badajoz II
  • Bala Azul
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Beasain
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benigànim
  • Berceo
  • Beti Gazte
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Biescas
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Callosa Deportiva
  • Campos
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena LU II
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD Colonia Moscardó
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • Cenicero
  • Ceuta II
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Ciudad Rodrigo
  • Colegios Diocesanos
  • Colindres
  • Collerense
  • Colunga
  • Complutense
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo Alaves II
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Don Álvaro
  • Durango
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Galapagar
  • Gares
  • Gerena
  • Getafe II
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Torrelavega
  • Giner Torrero
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guijuelo
  • Guineueta
  • Haro Deportivo
  • Herbania
  • Hércules II
  • Hogar Alcarreño
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Ibiza
  • Intergym
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Roda
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Langreo II
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Las Rozas
  • Las Zocas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Lenense
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Marbella
  • Marino
  • Mazarrón FC
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Miguelturreño
  • Mirandés II
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Motril
  • Murchante
  • Murense
  • Naval
  • Navarro
  • Noia
  • Noja
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • PE Sant Jordi
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Polvorín
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Rapid de Murillo
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Oviedo II
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Recreativo Huelva
  • Ribert
  • River Ebro
  • Roces
  • Roda
  • Rota
  • Rotlet Molinar
  • RSD Alcala
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Clemente
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • San Martín
  • San Rafael
  • Sant Andreu
  • Santa Anastasia
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Santutxu
  • Selaya
  • Serverense
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sofán
  • Sóller
  • Somozas
  • Son Veri
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Textil Escudo
  • Tolosa
  • Tomares
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Tres Cantos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD San Pedro
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • UE Olot
  • Unión Sur Yaiza
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Uritarra
  • Urraca
  • Ursaria
  • Utebo
  • Utrera
  • Valencia II
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villajoyosa
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Villaverde San Andrés
  • Villaviciosa de Odón
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
  • Yeclano
Ülke: İspanya , Stadyum: Polideportivo Juan Antonio Samaranch , Kapasite: 1000 , Teknik Direktör:  Alejandro Esteve

Hércules II 2020/2021 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • Autonómicas
2020/2021
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Pablo Puig Aznar - Pablo Puig Aznar İspanya K 23 13 - - - - 1 -
Ángel Marín de la Casa - Ángel Marín de la Casa İspanya K - 1 - - - - - -
Jesús López Cabrera - Jesús López Cabrera İspanya K 24 14 - - - - 2 -
Damián Secilla Ros - Damián Secilla Ros İspanya D - 3 - - - - - -
Sergi Molina Pagés - Sergi Molina Pagés İspanya D 20 13 - - 2 - 2 -
Nicolás Ortiz Jiménez - Nicolás Ortiz Jiménez İspanya D - 10 - - 2 - 2 -
Álvaro Denis Vivar Becerra - Álvaro Denis Vivar Becerra İspanya D - 13 - - - - 1 -
Sergio Alejandro De Echevarría Sandoval - Sergio Alejandro De Echevarría Sandoval Almanya D 22 24 - - - - 5 -
Martín Lillo Pasero - Martín Lillo Pasero İspanya D - 3 - - - - - -
Víctor Alfonso Maffeo Becerra - Víctor Alfonso Maffeo Becerra İspanya D 20 23 - - - - 13 -
Damián Sánchez Abellón - Damián Sánchez Abellón İspanya D 20 20 - - - - 6 -
Francisco Pomares Ortega - Francisco Pomares Ortega Andora D 22 15 - - - - 2 1
Alejandro Sánchez García - Alejandro Sánchez García İspanya D - 6 - - 1 - - -
Miguel Angel Roman Rubio - Miguel Angel Roman Rubio İspanya O - 25 - - - - 4 -
Bryan de Castro Martín - Bryan de Castro Martín İspanya O - 1 - - - - 1 -
Pau Lapiedra Forner - Pau Lapiedra Forner İspanya O - 21 - - - - 4 -
Ramón Boom Treviño - Ramón Boom Treviño Meksika O 19 4 - - - - - -
Javier Gallego Pagán - Javier Gallego Pagán İspanya O - 1 - - - - - -
Pedro Torres Valero - Pedro Torres Valero İspanya O 22 - - - - - - -
Iván Berbegal Perpiñá - Iván Berbegal Perpiñá İspanya O - 3 - - 1 - 1 -
Pablo Palomino Lastra - Pablo Palomino Lastra İspanya O - 1 - - - - - -
Juan Pedro Esono Nzo - Juan Pedro Esono Nzo Equatorial Guinea O 24 - - - - - - -
Manuel Villena Jacinto - Manuel Villena Jacinto İspanya O 21 - - - - - - -
Óscar Poveda Castellar - Óscar Poveda Castellar İspanya O 21 26 - - - - 6 -
Josué Samper Compañy - Josué Samper Compañy İspanya O 23 25 - - 1 - 7 -
Jeronimo Gil Sato - Jeronimo Gil Sato İspanya O - 1 - - - - - -
Sergio Ortuño Díaz - Sergio Ortuño Díaz İspanya O 22 - - - - - - -
Marco Valero Pérez - Marco Valero Pérez İspanya O 22 - - - - - - -
Mário Mendes Sá - Mário Mendes Sá Guinea-Bissau F 21 18 - - 1 - 2 -
Nicolás Espinosa Giménez - Nicolás Espinosa Giménez İspanya F 20 7 - - - - 1 -
Jacques Armand Thierry Bayo Mben - Jacques Armand Thierry Bayo Mben Fransa F 24 27 - - 7 - 4 -
Javier Berenguer Fidalgo - Javier Berenguer Fidalgo İspanya F 20 21 - - 1 - 3 1
Antonio José Lara Guirado - Antonio José Lara Guirado İspanya F 22 24 - - - - 1 -
Víctor Juliá Olivares - Víctor Juliá Olivares İspanya F 22 20 - - 1 - 5 -
Abdessamad Ezzalzouli - Abdessamad Ezzalzouli Fas F 19 8 - - - - 1 1
David Velázquez Simarro - David Velázquez Simarro İspanya F - 27 - - 5 - 3 -
Moisés Eboko Córdoba - Moisés Eboko Córdoba Equatorial Guinea F 21 23 - - 3 - 3 -
Kadro sayfasında Hércules II takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.