Eldense
Eldense
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Agrupación Estudiantil
  • Águilas
  • Albacete II
  • Alberite
  • Alcúdia
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almagro
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Alzira
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antequera
  • Antoniano
  • Arandina
  • Arcos
  • Ardoi
  • Arenteiro
  • Ariznabarra
  • Arnedo
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • As Pontes
  • Atios
  • Atlético Albericia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Ibañés
  • Atlético Mancha Real
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Pinto
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tacoronte
  • Atlético Tordesillas
  • Atlético Victoria
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avilés Stadium
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Banyoles
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Baztán
  • Beasain
  • Becerril Campos
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benicarló
  • Benigànim
  • Berceo
  • Bergantinos
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Bezana
  • Bidezarra
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Brea
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Cacereno
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calasancio
  • Calvo Sotelo
  • Campanario
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cardassar
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena II
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Castelldefels
  • Castilleja
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Barquereño
  • CD Burgos
  • CD Burgos Promesas 2000
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Leganes II
  • CD Madridejos
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • Ceares
  • Cerdanyola del Vallès
  • Ceuta
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Colegios Diocesanos
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Complutense
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Coria
  • Coria CF
  • Cortes
  • CP Chinato
  • Crevillente
  • Cristo Atlético
  • Cuarte
  • Cultural Cebrereña
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Durango
  • EDMF Churra
  • El Álamo
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Eldense
  • Épila
  • Escobedo
  • Esporles
  • Estepona
  • Estradense
  • Europa
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Ferriolense
  • Fisterra
  • Flat Earth
  • Fontellas
  • Formentera
  • Fraga
  • Fuente Cantos
  • Génova
  • Gerena
  • Gernika
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Segoviana
  • Gimnástica Torrelavega
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guía
  • Güimar
  • Hércules II
  • Horta
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Ibarra
  • Ibiza Islas Pitiusas
  • Igualada
  • Illescas
  • Illueca
  • Intercity
  • JD Somorrostro
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • La Bañeza
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Granja
  • La Hoya Lorca
  • La Palma
  • La Roda
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Lebrijana
  • Lenense
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lobón
  • Loja
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Lourdes
  • Lucena
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Manzanares
  • Mar Menor
  • Maracena
  • Marchamalo
  • Mazarrón FC
  • Melilla CD
  • Mensajero
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montijo
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Móstoles
  • Móstoles CF
  • Motril
  • Muleño
  • Murchante
  • Navarro
  • Náxara
  • Novelda
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olímpico Totana
  • Olivenza
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Paiosaco
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Paterna
  • PE Sant Jordi
  • Pedroñeras
  • Pena Azagresa
  • Pena Sport
  • Peñaranda
  • Peralada
  • Plasencia
  • Plus Ultra
  • Pobla Mafumet
  • Polideportivo Almería
  • Polvorín
  • Pontellas
  • Portmany
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Pradejón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja
  • Racing Santander II
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • RCP Valverdeño
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Avilés
  • Real Burgos
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Sociedad III
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Revilla
  • Ribadumia
  • Ribamontán al Mar
  • Rinconeda Polanco
  • River Ebro
  • River Ega
  • Roda
  • Rota
  • RSD Alcala
  • Sabiñánigo
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Fernando Henares
  • San Ignacio
  • San Juan
  • San Juan Mozarrifar
  • San Martín
  • San Rafael
  • San Roque
  • Sant Andreu
  • Santa Ana
  • Santa Brigida
  • Santa Catalina Atlético
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Santfeliuenc
  • Sants
  • Santurtzi
  • Santutxu
  • Sariñena
  • SD Balmaseda FC
  • Selaya
  • Sestao
  • Sevilla III
  • SFC Minerva
  • Siero
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sodupe
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tedeón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Terrassa
  • Teruel
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tolosa
  • Torina
  • Torrejón
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Logrones II
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • Unión Adarve
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Urgatzi
  • Urraca
  • Utebo
  • Utrera
  • Valdefierro
  • Valdesoto
  • Valdivia
  • Valle Egüés
  • Vallobín
  • Valls
  • Varea
  • Velez
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilamarxant
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villajoyosa
  • Villanueva CF
  • Villanueva Pardillo
  • Villarreal III
  • Villaverde-Boetticher
  • Villegas
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Xerez Deportivo
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat , Kapasite: 4000 , Teknik Direktör:  Santiago Rico

Eldense 2020/2021 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Hazırlık Maçları
2020/2021
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
  • 2008/2009
  • 2007/2008
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Alberto Maciá Poveda - Alberto Maciá Poveda İspanya K 37 14 - - - - 1 -
Carles Fluixà Tarazona - Carles Fluixà Tarazona İspanya K 23 7 - - - - 1 -
Antonio Navarro Soriano - Antonio Navarro Soriano İspanya D 37 13 - - - - - -
Juan José Chavalés Barra - Juan José Chavalés Barra İspanya D 27 16 - - 2 - 5 -
Daniel Salazar Díaz - Daniel Salazar Díaz İspanya D - - - - - - - -
Juan Miguel Heredero García - Juan Miguel Heredero García İspanya D 27 17 - - - - 1 -
Kevin Sanz Reyes - Kevin Sanz Reyes İspanya D 25 17 - - - - 4 -
Bo de Bruijn - Bo de Bruijn Hollanda D 21 3 - - - - - -
Juan Francisco Sánchez Cazorla - Juan Francisco Sánchez Cazorla İspanya D 33 - - - - - - -
Ricardo López Roca - Ricardo López Roca İspanya D 27 18 - - 1 - 3 -
Ignacio Porcar Sanz - Ignacio Porcar Sanz İspanya D 28 2 - - - - - -
José Manuel Pamies Serna - José Manuel Pamies Serna İspanya D 22 10 - - - - 3 2
Esteban Salazar Díaz - Esteban Salazar Díaz Kolombiya D 26 - - - - - - -
David López Moreno - David López Moreno İspanya O 38 19 - - 2 - 3 -
Daniel Cara Rodríguez - Daniel Cara Rodríguez İspanya O 31 11 - - 2 - - -
Joaquín Rodríguez Martínez - Joaquín Rodríguez Martínez İspanya O 20 11 - - 3 - - -
Mario Uclés Quintana - Mario Uclés Quintana İspanya O 24 13 - - 1 - - -
Mikel Uriarte Ruiz - Mikel Uriarte Ruiz İspanya O 28 - - - - - - -
Iván Forte Ortega - Iván Forte Ortega İspanya O 35 5 - - - - 1 -
Sergio Ortuño Díaz - Sergio Ortuño Díaz İspanya O 22 13 - - 3 - 4 -
Jesús Sánchez Ricarte - Jesús Sánchez Ricarte İspanya O 28 - - - - - - -
Óscar Díaz González - Óscar Díaz González İspanya F 37 20 - - 6 - 3 -
José Alfonso Campos Alarcón - José Alfonso Campos Alarcón İspanya F 23 6 - - - - - -
Víctor Oliver Sanz - Víctor Oliver Sanz İspanya F 25 12 - - - - 4 -
Abdelhadi Khalok - Abdelhadi Khalok Fas F 24 7 - - - - - -
José Antonio Prieto Hernández - José Antonio Prieto Hernández İspanya F 34 14 - - 2 - 2 -
Carlos Monrabal Nieto - Carlos Monrabal Nieto İspanya F 29 19 - - 6 - - -
Prudencio Sáez Cabanes - Prudencio Sáez Cabanes İspanya F 26 18 - - 5 - 2 -
Kadro sayfasında Eldense takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.