El Palo
El Palo
  • Agoncillo
  • Águilas
  • Alcantarilla
  • Alesves
  • Almazán
  • Almería II
  • Almudévar
  • Alondras
  • Anaitasuna
  • Andratx
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Ardoi
  • Arenas Armilla
  • Arosa
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Astorga
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Monzón
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Pulpileño
  • Atlético Tomelloso
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Aurrerá Vitoria
  • Avance Ezcabarte
  • Avilés Stadium
  • Ayamonte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badalona II
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Basconia
  • Becerril Campos
  • Bembibre
  • Berceo
  • Beti Onak
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Bollullos
  • Bullense
  • Burlades
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Calvo Sotelo
  • Canillas
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Cariñena
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • Cayón
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • CD Tropezon
  • CDJ Tamarite
  • CE Sant Jordi
  • Ceares
  • Ceuta II
  • CF Gandía
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cieza
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Collado Villalba
  • Collerense
  • Colunga
  • Comillas
  • Condal
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Coria CF
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Don Álvaro
  • Durango
  • Ejea
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Estrella CF
  • Europa
  • Fuente Cantos
  • Galapagar
  • Gama
  • Gerena
  • Getafe II
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Pena
  • Gran Tarajal
  • Guarnizo
  • Haro Deportivo
  • Hércules II
  • Huarte
  • Huesca II
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Melilla
  • Ibarra
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Manacor
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Almunia
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Estrella
  • La Solana
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Lagunak
  • Lanzarote
  • Las Palmas II
  • Las Rozas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Levante II
  • Llanera
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga City
  • Málaga II
  • Manacor
  • Manchego
  • Maracena
  • Marbella
  • Marchamalo
  • Marino
  • Mensajero
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Mirandés II
  • Montañesa
  • Montehermoso
  • Moralo
  • Móstoles
  • Motril
  • Muleño
  • Naval
  • Náxara
  • Numancia II
  • Oberena
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Oyonesa
  • Padura
  • Paiosaco
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Panadería Pulido
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • Patacona
  • PE Sant Jordi
  • Peña Balsamaiso
  • Pena Sport
  • Penya Independent
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Ponferradina II
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Racing Rioja II
  • Rápido de Bouzas
  • Rapitenca
  • Rayo Ibense
  • Rayo Vallecano II
  • RC Villalbes
  • Real Aranjuez
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Titánico
  • Revilla
  • River Ebro
  • Roda
  • Rota
  • RSC Internacional
  • RSD Alcala
  • Salamanca UDS
  • Sámano
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • Sant Andreu
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Solares
  • Sóller
  • Somozas
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Talavera II
  • Tamaraceite
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Textil Escudo
  • Toledo
  • Tona
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Touring
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD Ourense
  • UD San Fernando
  • UD Santa Marta
  • Unami
  • Unión Molinense
  • Unión Sur Yaiza
  • Urduliz
  • Ursaria
  • Utrillas
  • Valdesoto
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio San Ignacio , Kapasite: 1000 , Teknik Direktör:  David Campaña

El Palo 2022/2023 Kadro

3.Lig
  • 3.Lig
  • 2. Lig B
  • Kral Kupası
  • Federasyon Kupası
  • Hazırlık Maçları
2022/2023
  • 2022/2023
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Damián Quintana Carrillo - Damián Quintana Carrillo İspanya K - - - - - - - -
Benito del Valle Ortegón - Benito del Valle Ortegón İspanya K 26 8 - - - - - -
Francisco Adrián Solera Solana - Francisco Adrián Solera Solana İspanya K 21 3 - - - - - -
Christian Jiménez Rodríguez - Christian Jiménez Rodríguez İspanya D 26 6 - - - - 1 -
Ignacio Javier Lapeira Cabello - Ignacio Javier Lapeira Cabello İspanya D 26 8 - - 1 - - -
José Miguel Alias Trigos - José Miguel Alias Trigos İspanya D 25 8 - - - - 2 -
Ignacio Aranda Calle - Ignacio Aranda Calle İspanya D 41 6 - - - - 1 -
Modesto Lobato Fernandez - Modesto Lobato Fernandez İspanya D 25 11 - - - - 4 -
José Luis Rodríguez Rodríguez - José Luis Rodríguez Rodríguez İspanya D 32 9 - - 2 - 3 -
Ibrahima Balde - Ibrahima Balde Senegal O 27 10 - - 2 - 4 2
Antonio Luis Aceña Hinojosa - Antonio Luis Aceña Hinojosa İspanya O 32 11 - - 1 - 2 -
Sergio Esteban Díaz - Sergio Esteban Díaz İspanya O 23 9 - - 2 - 1 -
Javier López Cisneros - Javier López Cisneros İspanya O 25 8 - - - - 1 -
Jorge Joaquín Durán Mesa - Jorge Joaquín Durán Mesa İspanya O 41 11 - - 1 - 1 -
Francisco Gallego Cea - Francisco Gallego Cea İspanya O 19 3 - - - - - -
Víctor Vázquez Lozano - Víctor Vázquez Lozano İspanya O 23 11 - - 1 - 2 -
Roberto Sierra Gálvez - Roberto Sierra Gálvez İspanya O 25 9 - - 1 - 3 -
Rafael Aranda Vincueria - Rafael Aranda Vincueria İspanya F 29 11 - - 2 - 3 -
Lucas Ezequiel Ligio - Lucas Ezequiel Ligio Arjantin F 24 - - - - - - -
Iván Acosta Garrido - Iván Acosta Garrido İspanya F 23 11 - - 4 - 2 -
Destiny Ilahude Enebeli - Destiny Ilahude Enebeli İspanya F 19 11 - - 2 - 3 -
Antonio Cerezo Domínguez - Antonio Cerezo Domínguez İspanya F 33 5 - - - - 1 -
Kadro sayfasında El Palo takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.