Crişul Chişineu Criş
Crişul Chişineu Criş
  • ACS Târgu Mureș 1898
  • Aerostar Bacău
  • Afumaţi
  • Agricola Borcea
  • Alexandria
  • Amara
  • Armata Aurul Brad
  • Astra Ploieşti
  • Avântul Periam
  • Avântul Reghin
  • Bihor Oradea
  • Blejoi
  • Brăila
  • Bucovina Rădăuţi
  • Ceahlăul Piatra Neamţ
  • CFR Cluj II
  • Corvinul
  • Cozia Călimăneşti
  • Crişul Chişineu Criş
  • CS Dinamo București
  • CS U Craiova II
  • Csikszereda II
  • CSM Bacău
  • CSM Deva
  • CSM Reşiţa
  • CSM Satu Mare
  • Dante Botoşani
  • Dinamo Bacău
  • Dunărea Călăraşi
  • Dunărea Turris Turnu Măgurele
  • FCV Farul Constanţa II
  • Filiaşi
  • Flacăra Horezu
  • Flacăra Moreni
  • Focşani
  • Ghiroda şi Giarmata Vii
  • Gilortul
  • Gloria Albeşti
  • Gloria Băneasa
  • Gloria Bistriţa
  • Gloria Lunca Teuz Cermei
  • Înainte Modelu
  • Ineu
  • Jiul Petroşani
  • Kids Tâmpa Braşov
  • Lotus Băile Felix
  • Metalul Buzău
  • Metalurgistul Cugir
  • Minerul Costeşti
  • Minerul Ocna Dej
  • Municipal Braşov
  • Muscelul Câmpulung Elite
  • Ocna Mureș
  • Odorheiu Secuiesc
  • Olimpic Cetate
  • Olimpic Zărneşti
  • Păuleşti
  • Petrolul Potcoava
  • Phoenix Buziaș
  • Plopeni
  • Pobeda Stár Bišnov
  • Popești-Leordeni
  • Progresul Ezeriș
  • Progresul Pecica
  • Pucioasa
  • Râmnicu Sărat
  • Rapid Brodoc
  • Rapid Suceava
  • Real Bradu
  • Recolta Gheorghe Doja
  • Retezatul Haţeg
  • Sănătatea Cluj
  • SCM Zalău
  • Sepsi II
  • Sighetu Marmaţiei
  • Șoimii Lipova
  • Sporting Lieşti
  • Sporting Roşiori
  • Sportul Şimleu
  • Steaua Bükreş II
  • Şomuz Fălticeni
  • Ştiinţa Miroslava
  • Târgu Secuiesc
  • Tunari
  • Unirea Alba Iulia
  • Unirea Bascov
  • Unirea Braniştea
  • Unirea Ungheni
  • Universitatea Alba Iulia
  • Vediţa Coloneşti
  • Victoria Carei
  • Viitorul Cluj
  • Viitorul Dăești
  • Viitorul Darabani
  • Viitorul Ianca
  • Viitorul Şimian
  • Viitorul Târgu Jiu II
  • Voința Limpeziș
  • Voinţa Lupac
  • Voluntari II
Ülke: Romanya , Stadyum: Stadionul Aurel Ardelean , Kapasite: 2000

Crişul Chişineu Criş 2022/2023 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Reşiţa Reşiţa RES 15 26 10 3 2 35 9 +26 33 G B M G G
2 Șoimii Lipova Șoimii Lipova LIP 15 21 10 2 3 33 12 +21 32 G B G G G
3 Ghiroda Ghiroda GHI 15 14 9 3 3 28 14 +14 30 M G M G G
4 Crişul CC Crişul CC CCC 15 7 6 6 3 23 16 +7 24 B G G G M
5 Pobeda Pobeda PSB 15 -11 6 2 7 22 33 -11 20 B M B G M
6 Pecica Pecica PEC 15 -2 5 4 6 28 30 -2 19 B M G M B
7 Phoenix Buziaș Phoenix Buziaș PHO 15 -9 3 5 7 16 25 -9 14 B B B M M
8 Ineu Ineu INE 15 -9 2 6 7 16 25 -9 12 B B B M B
9 Avântul Periam Avântul Periam AVP 15 -24 3 3 9 21 45 -24 12 B M M M G
10 Gloria Lunca Gloria Lunca GLT 15 -13 2 4 9 12 25 -13 10 M G B M M

Açıklama

Yükselme Grubu
Küme Düşme Turu
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Crişul Chişineu Criş takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.