Concordia
Concordia
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Ammerthal
  • Ansbach
  • Arminia Bielefeld II
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • ASC Dortmund
  • Askania Bernburg
  • Atlas Delmenhorst
  • ATSV Erlangen
  • Aumund-Vegesack
  • Barleben
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Hof
  • Bersenbrück
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • Borussia Fulda
  • Borussia Hildesheim
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Chiemgau Traunstein
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilenburg
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Eintr. Braunschweig II
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Eltersdorf
  • Elversberg II
  • Ennepetal
  • Erlangen-Bruck
  • Erlenbach
  • Erndtebrück
  • Eutiner SV
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Gebenbach
  • Geestemünde
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hessen Kassel
  • Hilden
  • Hohenstein-Ernstthal
  • Holzwickeder SC
  • HSC BW Schwalbe Tündern
  • Husumer SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jahn Forchheim
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Karlsruher SC II
  • Kickers Emden
  • Kirchanschöring
  • Kleve
  • Koblenz
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kropp
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohfelden
  • Lok Stendal
  • Luckenwalde
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nördlingen
  • Nöttingen
  • NTSV Strand
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oberneuland
  • Oldenburger SV
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Phönix Lübeck
  • Pipinsried
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rot Weiss Ahlen
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Röchling Völklingen
  • Rugenbergen
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schott Jena
  • Schott Mainz
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Schweinfurt II
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Sonthofen
  • Spelle-Venhaus
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Strausberg
  • Stuttgart II
  • Stuttgarter Kickers
  • Sulingen
  • Süderelbe
  • SV 1919 Straelen
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Tasmania 1973
  • TB Uphusen
  • Tennis Borussia
  • Teutonia Ottensen
  • Todesfelde
  • Torgelower SV Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vach
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Viktoria Kahl
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vorsfelde
  • Wacker Nordhausen II
  • Waldgirmes
  • Wedeler TSV
  • Wegberg-Beeck
  • Weiche Flensburg II
  • Weiden
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wiedenbrück
  • Wismut Gera
  • Wolfenbüttel
  • Wolfratshausen
  • Wormatia Worms
  • Würzburger FV
  • Würzburger Kickers II
Ülke: Almanya , Stadyum: Sportanlage Bekkamp , Kapasite: 1500

Concordia 2019/2020 Fikstür

Oberliga
  • Oberliga
  • Hazırlık Maçları
2019/2020
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
Form
Tümü
  • Tümü
  • Ev Sahibi
  • Deplasman
İY A/Ü
Almanya Oberliga
Fikstür sayfasında Concordia takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Concordia takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.