Chernomorets
Chernomorets
  • Alaniya Vladikavkaz II
  • Amkar Perm
  • Anzhi Makhachkala
  • Arsenal Tula II
  • Avangard Kursk
  • Baltika BFU
  • Biolog
  • Chayka
  • Chelyabinsk
  • Chernomorets
  • Chertanovo
  • Chita
  • Dinamo Barnaul
  • Dinamo Bryansk
  • Dinamo Moskova II
  • Dinamo St. Petersburg
  • Dinamo Stavropol
  • Dinamo Vladivostok
  • Druzhba
  • Dynamo Makhachkala
  • Essentuki
  • Fakel II
  • Forte Taganrog
  • Gazovik Orenburg II
  • Irtysh Omsk
  • Kairat Moskva
  • Kaluga
  • Kazanka
  • Khimik Dzerzhinsk
  • Khimki II
  • Kolomna
  • Krasava Odintsovo
  • Kuban Pavlovskaya
  • Kvant
  • Lada Tolyatti
  • Legion Dynamo
  • Leningradets
  • Luki-Energiya
  • Mashuk-KMV
  • Metallurg Vidnoye
  • Murom
  • Nosta
  • Novosibirsk
  • Olimp-Dolgoprudny II
  • Peresvet Podolsk
  • Rodina Moskva
  • Rotor Volgograd II
  • Sakhalin
  • Salyut-Belgorod
  • Saransk
  • Saturn
  • Shinnik
  • SKA Khabarovsk II
  • SKA Rostov
  • Smolensk
  • Sokol Saratov
  • Spartak Nal'chik
  • Spartak Tuymazy
  • Strogino
  • Torpedo Miass
  • Torpedo Vladimir
  • Trevis i VVK
  • Tuapse
  • Tver
  • Tyumen
  • Ural II
  • Volga Ulyanovsk
  • Volna Nizhegorodskaya
  • Yenisey II
  • Zenit II
  • Zenit Izhevsk
  • Zenit Penza
  • Znamya
  • Znamya Noginsk
  • Zvezda Perm
  • Zvezda Ryazan
Ülke: Rusya , Stadyum: Stadion Central'nyj , Kapasite: 15000 , Teknik Direktör:  E. Sarkisov

Chernomorets 2021/2022 Fikstür

2. Lig
  • 2. Lig
  • Premier Lig
  • FNL
  • Kupa
  • Avrupa Ligi
  • Hazırlık Maçları
  • PFL Cup - 2. Lig
2021/2022
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2010
  • 2007
  • 2006
Fikstür sayfasında Chernomorets takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Chernomorets takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.