Aumund-Vegesack
Aumund-Vegesack
  • 1. FC M'gladbach
  • 1. FC Merseburg
  • 1860 Münih II
  • 1880 Wasserburg
  • Abtswind
  • Alemannia Waldalgesheim
  • Alfter
  • Altenholz
  • Ammerthal
  • An der Fahner Höhe
  • Ansbach
  • Arminia Hannover
  • Arminia Ludwigshafen
  • Arnstadt
  • ASC Dortmund
  • Astoria Walldorf II
  • ATSV Erlangen
  • Aumund-Vegesack
  • Backnang
  • Barmbek-Uhlenhorst
  • Barockstadt Fulda-Lehn.
  • Baunatal
  • Bayern Alzenau
  • Bayern Hof
  • BCV Glesch / Paffendorf
  • Bergisch Gladbach
  • Bersenbrück
  • Bischofswerdaer FV
  • Bissingen
  • Blau-Weiß 90 Berlin
  • Blau-Weiß Friesdorf
  • Blau-Weiß Zorbau
  • Blumenthaler SV
  • Bordesholm
  • Borgfeld
  • BoRusya Freialdenhoven
  • Bramfelder SV
  • Bremer SV
  • Brinkumer SV
  • Bruchsal
  • BSC Süd 05
  • BTS Neustadt
  • Buchholz
  • Buchonia Flieden
  • Budissa Bautzen
  • BW Lohne
  • BW Schwalbe Tündern
  • Carl Zeiss Jena II
  • CFC Hertha
  • CfR Pforzheim
  • Cham
  • Concordia
  • Cronenberger SC
  • Curslack-Neuengamme
  • Dachau
  • Dassendorf
  • Deisenhofen
  • Deutz
  • Diefflen
  • Dietkirchen
  • DJK Bamberg
  • Donaustauf
  • Dornbreite Lübeck
  • Dudenhofen
  • Düren Merzenich
  • Düsseldorf West
  • Eckernförder SV
  • Eddersheim
  • Eichede
  • Eilendorf
  • Einheit Rudolstadt
  • Einheit Wernigerode
  • Eintracht Bamberg
  • Eintracht Celle
  • Eintracht Mahlsdorf
  • Eintracht Northeim
  • Eintracht Stadtallendorf
  • Eintracht Trier
  • Eisbachtal
  • Elversberg II
  • Emmelshausen
  • Ennepetal
  • Eppelborn
  • Erndtebrück
  • ESC Geestemünde
  • Eutiner SV
  • FC 1906 Erlensee
  • FC Bocholt
  • FC Eintracht Rheine
  • FC Grimma
  • Fernwald
  • Finnentrop / Bamenohl
  • Fortuna Köln II
  • Frechen
  • Freiberg
  • Freiburger FC
  • Frisia 03 Risum-Lindholm
  • FSV Duisburg
  • FT Braunschweig
  • FV Bad Vilbel
  • FV Engers 07
  • Garching
  • Gebenbach
  • Germania Egestorf
  • Germania Ratingen
  • Gifhorn
  • Ginsheim
  • Gonsenheim
  • Göppinger SV
  • Greifswalder SV
  • Großbardorf
  • Gundelfingen
  • Gütersloh
  • Habenhauser FV
  • Hadamar
  • Hagen / ​Uthlede
  • Hallbergmoos-Goldach
  • Hamburger SV III
  • Hamm United
  • Hammer SpVgg
  • Hanau 93
  • Hankofen-Hailing
  • Hansa Rostock II
  • Hassia Bingen
  • Hastedt
  • HEBC
  • Heeslinger SC
  • Hemelingen
  • Hennef 05
  • Hertha Wiesbach
  • Hertha Zehlendorf
  • Hessen Dreieich
  • Hilden
  • Holzwickeder SC
  • Husumer SV
  • Hünfelder SV
  • Hürth
  • Ilshofen
  • Ingolstadt II
  • Inter Türkspor Kiel
  • International Leipzig
  • Ismaning
  • Jägersburg
  • Jahn Dinslaken-Hiesfeld
  • Jahn Regensburg II
  • Kaan-Marienborn
  • Kaiserslautern II
  • Karbach
  • Karlburg
  • Kickers Emden
  • Kirchanschöring
  • Kleve
  • Koblenz
  • Komet Arsten
  • Kottern
  • Kray
  • Krieschow
  • Kronshagen
  • Landsberg
  • Leher TS
  • Linx
  • Lohbrügge
  • Lok Stendal
  • Lörrach-Brombach
  • Ludwigsfelder FC
  • Lupo-Martini
  • Lübeck II
  • Martinroda
  • Mechtersheim
  • Mecklenburg Schwerin
  • Meerbusch
  • Meiendorfer SV
  • Meinerzhagen
  • Monheim
  • MSV 1919 Neuruppin
  • Mülheim-Kärlich
  • Neckarsulmer SU
  • Neuhof
  • Neumarkt
  • Neustrelitz
  • Niendorfer TSV
  • Nöttingen
  • Oberachern
  • Oberlausitz
  • Oldenburger SV
  • OSC Bremerhaven
  • Osdorf
  • Paderborn II
  • Paloma
  • Pampow
  • Pansdorf
  • Pesch
  • Pfeddersheim
  • Plauen
  • Preußen Münster II
  • Preußen Reinfeld
  • Pullach
  • Ramlingen/Ehlershausen
  • Ravensburg
  • Reutlingen
  • Rielasingen-Arlen
  • Rostocker FC
  • Rot-Weiß Erfurt
  • Rot-Weiß Walldorf
  • Rotenburger SV
  • Röchling Völklingen
  • RSV Eintracht
  • Rugenbergen
  • Salmrohr
  • Sand
  • Sandhausen II
  • SC Feucht
  • SC Velbert
  • Schermbeck
  • Schonnebeck
  • Schwaben Augsburg
  • Schwabmünchen
  • Schwachhausen
  • Schwarz-Weiß Essen
  • Seligenporten
  • SF Baumberg
  • SF Niederwenigern
  • SFL Bremerhaven
  • Siegburger SV
  • Spelle-Venhaus
  • Speyer
  • Spfr. Dorfmerkingen
  • Sportfreunde Siegen
  • Sprockhövel
  • SSVg Velbert
  • Staaken
  • Sterkrade-Nord
  • Stern
  • Strausberg
  • Stuttgarter Kickers
  • Süderelbe
  • SV Breinig
  • SV Steinbach
  • SV Zeilsheim
  • SVG Göttingen
  • TB Uphusen
  • Teutonia St.Tönis
  • Todesfelde
  • Torgelower FC Greif
  • TSB Flensburg
  • TSV Sasel
  • TuRU 1880 Düsseldorf
  • TuS Haltern
  • Türk Gücü Friedberg
  • Türkspor Augsburg
  • TVD Velbert
  • Union Bremen
  • Union Nettetal
  • Union Neumünster
  • Union Sandersdorf
  • Union Tornesch
  • Vatan Spor
  • Vatan Sport
  • VfL Halle
  • VfL Oldenburg
  • VfL Vichttal
  • Victoria Clarholz
  • Victoria Hamburg
  • Victoria Seelow
  • Viktoria Arnoldsweiler
  • Viktoria Griesheim
  • Villingen
  • Vilzing
  • Vreden
  • Wacker Nordhausen
  • Waldgirmes
  • Wattenscheid 09
  • Weiche Flensburg II
  • Werder Bremen III
  • Wesseling-Urfeld
  • Westfalia Herne
  • Westfalia Rhynern
  • Wolfenbüttel
  • Wormatia Worms
  • Würzburger FV
Ülke: Almanya , Stadyum: Stadion Vegesack , Kapasite: 3000

Aumund-Vegesack 2021/2022 Kadro

Oberliga
  • Oberliga
  • Almanya Kupası
  • Bölgesel Kupa Bremen
  • Hazırlık Maçları
2021/2022
  • 2021/2022
  • 2020/2021
  • 2019/2020
  • 2018/2019
  • 2017/2018
  • 2016/2017
  • 2015/2016
  • 2014/2015
  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
  • 2008/2009
No Ad POZ Yaş İlk 11 A
Tim Meyer - Tim Meyer Almanya K 30 - - - - - - -
Meik Meyer-Wersinger - Meik Meyer-Wersinger Almanya K 34 - - - - - - -
Benjamin Scher - Benjamin Scher Almanya K 31 - - - - - - -
Brice Ouedraogo - Brice Ouedraogo Burkina Faso D 33 - - - - - - -
Ferdi Uslu - Ferdi Uslu Almanya D 31 - - - - - - -
Björn Krämer - Björn Krämer Almanya D 41 - - - - - - -
Fabian König - Fabian König Almanya D 28 - - - - - - -
Daniel Rosenfeldt - Daniel Rosenfeldt Almanya D 35 - - - - - - -
Lukasz Urbaniak - Lukasz Urbaniak Almanya D 28 - - - - - - -
Abdullah Basdas - Abdullah Basdas Türkiye O 29 - - - - - - -
Johannes Metschuck - Johannes Metschuck Almanya O 41 - - - - - - -
Nils Husmann - Nils Husmann Almanya O 34 - - - - - - -
Matthias Märtens - Matthias Märtens Almanya O 35 - - - - - - -
Ferdi Ibrahim Kök - Ferdi Ibrahim Kök Almanya O 30 - - - - - - -
Muhamed Hodzic - Muhamed Hodzic Bosna-Hersek O 40 - - - - - - -
Amadou Jaiteh - Amadou Jaiteh Gambiya O 27 - - - - - - -
Maik Arambasic - Maik Arambasic Almanya O 41 - - - - - - -
Adrian Felis - Adrian Felis Almanya O 34 - - - - - - -
Mert Tayirczik - Mert Tayirczik Türkiye F 28 - - - - - - -
Volkan Arslan - Volkan Arslan Türkiye F 28 - - - - - - -
Daniel Mulert - Daniel Mulert Almanya F 33 - - - - - - -
Kadro sayfasında Aumund-Vegesack takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait kadro bilgilerine göz atabilirsiniz. Kadroda yer alan oyuncuları pozisyon, yaş, forma giydiği maç sayısı, ilk onbirde sahaya çıktığı maç sayısı, oynadığı toplam dakika, gol, asist, sarı kart ve kırmızı kart sayılarına göre kategorize edebilirsiniz.