Almería II
Almería II
  • Aceuchal
  • AD Alcorcon II
  • AD Parla
  • Agoncillo
  • Albacete II
  • Alfaro
  • Alhaurín
  • Alhaurino
  • Almansa
  • Almazán
  • Almería II
  • Alondras
  • Amurrio
  • Anaitasuna
  • Anguiano
  • Antoniano
  • Arandina
  • Archena Sport
  • Arnedo
  • Arroyo
  • Arucas
  • Arzúa
  • Ascó
  • Atlético Albericia
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Astorga
  • Atlético Madrid II
  • Atlético Monzón
  • Atlético Paso
  • Atlético Porcuna
  • Atlético Tordesillas
  • Atzeneta
  • Aurrerá Ondarroa
  • Avance Ezcabarte
  • Azuaga
  • Azuqueca
  • Badajoz II
  • Bala Azul
  • Barakaldo
  • Barbastro
  • Barco
  • Barreda
  • Basconia
  • Beasain
  • Belchite 97
  • Bembibre
  • Benigànim
  • Berceo
  • Beti Gazte
  • Beti Kozkor
  • Beti Onak
  • Biescas
  • Binéfar
  • Binissalem
  • Borja
  • Bullense
  • Burlades
  • Buzanada
  • Cabecense
  • Calahorra II
  • Calamocha
  • Calamonte
  • Callosa Deportiva
  • Campos
  • Cantolagua
  • CAP Ciudad de Murcia
  • Carabanchel
  • Cariñena
  • Cartagena FC
  • Cartagena LU II
  • Cartaya
  • Cartes
  • Casalarreina
  • Caspe
  • Castelldefels
  • Castellón II
  • Castro
  • Caudal
  • CD Acero
  • CD Azkoyen
  • CD Colonia Moscardó
  • CD La Virgen del Camino
  • CD Robres
  • Cenicero
  • Ceuta II
  • CF Platges de Calvià
  • Choco
  • Cirbonero
  • Ciudad de Torredonjimeno
  • Ciudad Rodrigo
  • Colegios Diocesanos
  • Colindres
  • Collerense
  • Colunga
  • Complutense
  • Conil
  • Conquense
  • Constancia
  • Cordoba II
  • Corellano
  • Cortes
  • Covadonga
  • Cuarte
  • Cultural Leonesa II
  • Deportiva Minera
  • Deportivo Alaves II
  • Deportivo La Coruña II
  • Deusto
  • Diocesano
  • Don Álvaro
  • Durango
  • El Palmar
  • El Palo
  • Elche II
  • Épila
  • Escobedo
  • Estradense
  • Extremadura UD II
  • Felanitx
  • Galapagar
  • Gares
  • Gerena
  • Getafe II
  • Gijón Industrial
  • Gimnástica Torrelavega
  • Giner Torrero
  • Girona II
  • Grama
  • Gran Tarajal
  • Granollers
  • Guadalajara
  • Guarnizo
  • Guijuelo
  • Guineueta
  • Haro Deportivo
  • Herbania
  • Hércules II
  • Hogar Alcarreño
  • Huarte
  • Huércal Overa
  • Huétor Tájar
  • Huetor Vega
  • Huracán Balazote
  • Illescas
  • Illueca
  • Inter Ibiza
  • Intergym
  • Jerez
  • Jove Espanol
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Torremolinos
  • L'Entregu
  • L'Hospitalet
  • La Calzada
  • La Cuadra
  • La Roda
  • La Unión Atlético
  • Lagun Onak
  • Langreo II
  • Lanzarote
  • Las Palmas III
  • Las Rozas
  • Las Zocas
  • Lealtad
  • Leioa
  • Lenense
  • Llanes
  • Llerenense
  • Llosetense
  • Lorca Deportiva
  • Los Barrios
  • Los Garres
  • Luarca
  • Lucena
  • Madrid 2021 FP
  • Málaga II
  • Mallorca II
  • Manacor
  • Manchego
  • Manresa
  • Marbella
  • Marino
  • Mazarrón FC
  • Mercadal
  • Miajadas
  • Miguelturreño
  • Mirandés II
  • Moralo
  • Moratalaz
  • Mosconia
  • Motril
  • Murchante
  • Murense
  • Naval
  • Navarro
  • Noia
  • Noja
  • Numancia II
  • Olímpic Xàtiva
  • Olivenza
  • Orihuela
  • Ourense CF
  • Oyonesa
  • Palencia CF
  • Pamplona
  • Paracuellos Antamira
  • Pasaia KE
  • PE Sant Jordi
  • Peralada
  • Plasencia
  • Pobla Mafumet
  • Poblense
  • Polvorín
  • Portmany
  • Portugalete
  • Pozoblanco
  • Pozuelo Alarcón
  • Praviano
  • Puente Genil
  • Quintanar del Rey
  • Racing Murcia
  • Rapid de Murillo
  • Rápido de Bouzas
  • Rayo Vallecano II
  • RC Catarroja
  • RC Villalbes
  • Real Avila
  • Real Jaén
  • Real Murcia II
  • Real Oviedo II
  • Real Titánico
  • Real Zaragoza II
  • Recreativo Huelva
  • Ribert
  • River Ebro
  • Roces
  • Roda
  • Rota
  • Rotlet Molinar
  • RSD Alcala
  • Saguntino
  • Salamanca II
  • Sámano
  • San Clemente
  • San Cristóbal
  • San Ignacio
  • San Martín
  • San Rafael
  • Sant Andreu
  • Santa Anastasia
  • Santa Brigida
  • Santa Úrsula
  • Santanyí
  • Sants
  • Santutxu
  • Selaya
  • Serverense
  • Sevilla III
  • Siete Villas
  • Silla
  • Silva
  • Sofán
  • Sóller
  • Somozas
  • Son Veri
  • Sporting Gijón II
  • Subiza
  • Tarancón
  • Tenerife II
  • Tenisca
  • Textil Escudo
  • Tolosa
  • Tomares
  • Torina
  • Torre del Mar
  • Torrejón
  • Torrellano
  • Torrent
  • Torreperogil
  • Torrijos
  • Tres Cantos
  • Trival Valderas
  • Trujillo
  • Tuilla
  • Txantrea
  • UCAM Murcia II
  • UD Caravaca
  • UD San Pedro
  • UD Santa Marta
  • UE Figueres
  • UE Olot
  • Unión Sur Yaiza
  • Unión Viera
  • Urduliz
  • Uritarra
  • Urraca
  • Ursaria
  • Utebo
  • Utrera
  • Valencia II
  • Valle Egüés
  • Varea
  • Vera
  • Vianés
  • Vilafranca
  • Vilassar Mar
  • Villacañas
  • Villafranca
  • Villajoyosa
  • Villarreal III
  • Villarrobledo
  • Villarrubia
  • Villaverde San Andrés
  • Villaviciosa de Odón
  • Vimenor
  • Vitoria
  • Viveiro
  • Xerez
  • Yagüe
  • Yeclano
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio de los Juegos Mediterráneos , Kapasite: 21350 , Teknik Direktör:  Óscar Fernández

Almería II 2021/2022 P. Durumu

# Takım O +/- G B M A Y Av P Son 5
1 Alhaurino Alhaurino ALH 1 3 1 0 0 4 1 +3 3 G        
2 Torre del Mar Torre del Mar TDM 1 2 1 0 0 2 0 +2 3 G        
3 Alhaurín Alhaurín ALH 1 1 1 0 0 2 1 +1 3 G        
4 Motril Motril MOT 1 1 1 0 0 2 1 +1 3 G        
5 Porcuna Porcuna POR 1 0 0 1 0 1 1 0 1 B        
6 El Palo El Palo ELP 1 0 0 1 0 1 1 0 1 B        
7 Almería II Almería II AL2 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
8 Cd. Torredonj. Cd. Torredonj. CDT 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
9 Huétor Tájar Huétor Tájar HUE 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
10 Huetor Vega Huetor Vega HVE 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
11 Torremolinos Torremolinos JVT 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
12 Marbella Marbella MAR 1 0 0 1 0 0 0 0 1 B        
13 Jaén Jaén JAE 0 0 0 0 0 0 0 0 0          
14 Intergym Intergym INT 1 -1 0 0 1 1 2 -1 0 M        
15 Malaga II Malaga II MA2 1 -1 0 0 1 1 2 -1 0 M        
16 San Pedro San Pedro SPD 1 -2 0 0 1 0 2 -2 0 M        
17 Torreperogil Torreperogil TRP 1 -3 0 0 1 1 4 -3 0 M        

Açıklama

Yükselme
Yükselme Playoffları
Muhtemel Küme Düşme
Küme Düşme
Galibiyet
Berabere
Mağlubiyet
Son maç
Tüm tablo Tabloyu kapat
Puan durumu sayfasında Almería II takımının güncel sezon içinde katıldığı turnuvalardaki sıralamasını görebilirsiniz. Sezon içerisinde katılmış olunan turnuvalara özel galibiyet, mağlubiyet, beraberlik, attığı gol, yediği gol, averaj ve puan verilerine ulaşabilir, son beş maçta elde ettiği sonuçları grafik olarak görebilirsiniz.