Écija
Écija
  • Abadiño
  • Abanto
  • Abarán
  • Abejar
  • Actur Pablo Iglesias
  • Agaete
  • Agrupación Deportiva
  • Águilas Atlético
  • Águilas II
  • Aimolar
  • Alaior
  • Alaró
  • Alberic
  • Alboraya
  • Albuixech
  • Alburquerque
  • Alcañiz
  • Alcantarilla
  • Alcarràs
  • Alcàsser
  • Alcobendas
  • Alcora
  • Alcorisa
  • Aldaia
  • Aldeano
  • Alegría
  • Alesves
  • Alfaro II
  • Alfindén
  • Algaida
  • Algar
  • Algezares
  • Alginet
  • Alhama
  • Allerru
  • Almacelles
  • Almazora
  • Almenara Atletic
  • Almodóvar
  • Almoradí
  • Almunia San Juan
  • Almusafes
  • Aloña Mendi
  • Alquería
  • Alqueries
  • Aluvión
  • Amaikak Bat
  • Ampuero
  • Amurrio
  • Añaza
  • Andorra CF
  • Añorga
  • Ansares
  • Aoiz
  • Aranbizkarra
  • Aravaca
  • Archena Sport
  • Arenas Armilla
  • Arenas de Frajanas
  • Aretxabaleta
  • Arganda
  • Argual
  • Arguijón
  • Arguineguín
  • Arnedo II
  • Aroche
  • Ascó
  • Astur
  • Asturias
  • Atarfe Industrial
  • Athletic Coín
  • Atlètic Ciutadella
  • Atlètic Lleida
  • Atlètic Sant Just
  • Atlético Albalate
  • Atlético Algabeño
  • Atlético Arnoia
  • Atlético Artajonés
  • Atlético Arteixo
  • Atlético Benidorm
  • Atlético Benimar
  • Atlético Calatayud
  • Atlético Candeleda
  • Atlético Consuegra
  • Atlético Coruña
  • Atlético Deva
  • Atlético Espeleño
  • Atlético Granadilla
  • Atlético Jesús
  • Atlético Lugones
  • Atlético Mansillés
  • Atlético Mineros
  • Atlético Ossa
  • Atlético Pinatarense
  • Atlético Pueblonuevo
  • Atlético Rafal
  • Atlético Rusadir
  • Atlético San Juan
  • Atlético Tarazona
  • Atlético Tomelloso
  • Atlètico Vallbonense
  • Atlético Villacarlos
  • Atlético Villalba
  • AUGC Deportiva
  • Aurrerá Vitoria
  • Autol
  • Avance
  • Avance Ezcabarte
  • Badajoz II
  • Baeza
  • Bahía Atlético
  • Bahía de San Agustín
  • Bala Azul
  • Balos
  • Balsicas Atlético
  • Bañaderos
  • Barbadás
  • Barcia
  • Barrio del Cristo
  • Barrio del Pilar
  • Basurto
  • Becerril Guía
  • Begíjar
  • Beluso
  • Benavente
  • Benetuser-Fabara
  • Benferri
  • Benidorm
  • Beniel
  • Bergara
  • Berja
  • Berlanga
  • Berrón
  • Bescanó
  • Beti Casedano
  • Beti Gazte
  • Betis CF
  • Betis Hadú
  • Biescas
  • Boimorto
  • Boiro
  • Bollullos
  • Borges
  • Bosco Arévalo
  • Bovedana
  • Breñamén
  • Briviesca
  • Buenavista
  • Buñol
  • Burjassot
  • Burladés II
  • Burriana
  • Cabanes
  • Cabeza del Buey
  • Cabezo de Torres
  • Cáceres
  • Cala Millor
  • Calamonte UD
  • Calasancio II
  • Calasanz Soria
  • Calatorao
  • Callosa Deportiva
  • Calpe
  • Campillo
  • Campos
  • Can Vidalet
  • Canals
  • Candás
  • Candela
  • Canillas
  • Cantoria 2017
  • Carcaixent
  • Carejas Paredes
  • Carrión
  • Cartaya
  • Casabermeja
  • Casarrubios
  • Casetas
  • Casino del Real
  • Caspe
  • Castellón II
  • Castellonense
  • Castilla Palencia
  • Castillo
  • Castuera
  • CD Alcala
  • CD Azkoyen
  • CD Bañuelos
  • CD Béjar Industrial
  • CD Ciempozuelos
  • CD Colonia Moscardó
  • CD Hernán Cortés
  • CD Hernani
  • CD Laguna
  • CD Llosa
  • CD Puebla
  • CD Quinto
  • CD San Andrés
  • CD San Pedro Mártir
  • CD San Roque de Cádiz
  • CD Santa Marta
  • CD Vera
  • CE Sant Jordi
  • Cehegín
  • Cella
  • Celtic
  • Céltiga
  • Cenicero
  • Ceti
  • Ceuta Base
  • Ceuta II
  • CF Alcala
  • CF Gandía
  • CF Rusadir
  • CF San Pedro
  • CFI Alicante
  • Cheles
  • Chiclana
  • Churriana
  • Cieza
  • Ciudad de Getafe
  • Ciudad de los Ángeles
  • Ciudad Ibiza
  • Ciudad Jardín
  • Ciudad Plasencia
  • Ciudad Rodrigo
  • Club Bermeo
  • Club Xuventú Sanxenxo
  • Codosera
  • Colindres
  • Collado Villalba
  • Colloto
  • Colmenar Viejo
  • Concepción
  • Constitución
  • Coreses
  • Coslada
  • Costa Ayala
  • CP Amanecer
  • Cristo Atlético II
  • Cruz Santa
  • Cubillas
  • Cultural Abetxuko
  • Cultural Areas
  • Cultural Valdeganga
  • Daimiel
  • Delicias
  • Dénia
  • Derio
  • Dínamo Ceuta
  • Dinamo San Juan
  • Discóbolo La Torre
  • Don Álvaro
  • Doramas
  • Dosa
  • Dubra
  • Écija
  • ED Moratalaz II
  • EF Hiscaguán
  • EH Siétamo
  • Eibar II
  • El Cano
  • El Catllar
  • El Cotillo
  • El Pilar Marianistas
  • El Raal
  • Elda Unión
  • Elgoibar
  • Élitei Project
  • Elorrio
  • Enguera
  • Erandio
  • Erriberri
  • Esparragal
  • Esportiva Il-Licitana
  • Estrella CF
  • Euskalduna
  • Extremadura UD III
  • Fabero
  • Ferreries
  • Florida
  • Formación Deportiva
  • Formentera II
  • Fortuna
  • Foz
  • Frexnense
  • Fuencaliente
  • Fuenlabrada II
  • Fuentes
  • Galapagar
  • Galdakao
  • Galicia de Mugardos
  • Gallur
  • Gama
  • Gandesa
  • Gares
  • Gatika
  • Gavà
  • Gernika II
  • Getafe III
  • Getxo
  • Gévora
  • Gimnástico Don Benito
  • Gimnástico Melilla
  • Giner Torrero
  • Godella
  • Goleta
  • Gozon
  • Gran Maestre
  • Gran Pena
  • Guadalcacín
  • Guadiana
  • Guadix
  • Guancha
  • Guareña
  • Guineueta
  • Gurrea
  • Haro Deportivo II
  • Hauskaitz
  • Herbania
  • Herencia
  • Hergar
  • Herrera
  • Hilal Deportivo
  • Hogar Alcarreño
  • Horadada
  • Horche
  • Humanes
  • Huracán Moncada
  • I'Gara
  • Icodense
  • Idoya
  • Ilicitana
  • Ilipense Zalamea
  • Indautxu
  • Independiente Ceutí
  • Infanzones
  • Ingenio
  • Inter Ibiza
  • Inter Manacor
  • Inter Vista Alegre
  • Intergym
  • Internacional Móstoles
  • Iru Bat
  • Iruña
  • Isla Cristina
  • Isora
  • Iurretako
  • Jaraíz
  • Jávea
  • Juan Carlos I
  • Júpiter
  • Juvenia
  • Juvenil Ponteareas
  • Juventud Cambados
  • L'Alcúdia
  • L'Alcudia de Crespins
  • L'Escala
  • L'Olleria
  • La Albuera
  • La Almunia
  • La Cistérniga
  • La Eliana
  • La Estrella
  • La Fuente
  • La Jonquera
  • La Madalena de Morcín
  • La Moraleja
  • La Nucía II
  • La Pobla Tornesa
  • La Rosa
  • La Unión Palma
  • Lagun Artea
  • Laguna de Duero
  • Lagunak
  • Lakua Arriaga
  • Langreo II
  • Laracha
  • Las Hurdes
  • Las Longueras
  • Las Zocas
  • Laudio
  • Lemos
  • Les Franqueses
  • Llagostera II
  • Llaranes
  • Lloret
  • Llubí
  • Los Llanos
  • Los Ríos
  • Los Yébenes SB
  • Luarca
  • Luchador
  • Lugo Fuenlabrada
  • Maella
  • Magallón
  • Mahón
  • Mallén
  • Malpartida
  • Manises
  • Manlleu
  • Mar Menor II
  • Marino II
  • Martinenc
  • Martorell
  • Martos
  • Maspalomas
  • Mataró
  • Mazo
  • Melilla CD II
  • Membrilla
  • Mendi
  • Menorca
  • Mensajero II
  • Mequinenza
  • Mercadal
  • Mercedarias
  • Meruelo
  • Miengo
  • Migjorn
  • Miguelturreño
  • Moaña
  • Mocejón
  • Mojados
  • Molina
  • Molina
  • Mollerussa
  • Mollet
  • Mondariz
  • Mondragón
  • Monte Sion
  • Montecarlo
  • Montehermoso
  • Monteresma La Atalaya
  • Monterrubio
  • Montilla
  • Mora
  • Moraleja
  • Morata
  • Morés
  • Móstoles II
  • Munera
  • Murada
  • Murallas Ceuta
  • Murense
  • Muro CF
  • Muskaria
  • Mutriku
  • Nalón
  • Natación
  • Naval
  • Navega
  • Noblejas
  • Noia
  • Noja
  • Norte
  • Novelda UD
  • Nueva Ciudad
  • Nueva Montaña
  • Nules
  • Oberena
  • Oiartzun
  • Oliva
  • Olympic Peleño
  • Onda
  • Onzonilla
  • Ordizia
  • Orgaceño
  • Orihuela II
  • Orotava
  • Otxarkoaga
  • Padura
  • Paiporta
  • Palamós
  • Palencia CF
  • Pantoja
  • Parets
  • Patacona
  • Paterna II
  • Patrocinio
  • PD Rociera
  • PE Sant Jordi II
  • Pedreguer
  • Pego
  • Peña Balsamaiso
  • Peña Deportiva II
  • Peña Ferranca
  • Peña Fragatina
  • Peñas Oscenses
  • Penya Blanc i Blava
  • Penya Ciutadella
  • Penya Independent
  • Periso
  • Petra
  • Petrelense
  • Piornal
  • Podes
  • Poligono San Ciprian
  • Ponferradina II
  • Pontevedra II
  • Porreres
  • Porriño Industrial
  • Portonovo
  • Portuarios
  • Pradejón II
  • Promeses Sueca
  • Puebla
  • Puerto Cruz
  • Puerto Real
  • Puig d'en Valls
  • Puzol
  • Quart de Poblet
  • Quintanar
  • Qum
  • Racing CF Benidorm
  • Racing Guía Norte Astur
  • Racing Lermeño
  • Racing Rafelcofer
  • Racing Rioja II
  • Ramales
  • Ramón y Cajal
  • Rapid de Murillo
  • Rapitenca
  • Rayo Ciudad Alcobendas
  • Rayo Ibense
  • Rayo Lliria
  • Rayo San Antonio
  • Rayo Santa Cruz
  • RC Victoria
  • Real Bethlehem
  • Real Tapia
  • Real Unión de Tenerife
  • Real Unión II
  • Recreativo Huelva II
  • Redován
  • Residencia
  • Ribadeo
  • Ribadesella
  • Ribarroja
  • Ribereña
  • Ribert
  • Rincón
  • Rioja Alavesa
  • River Ebro II
  • River Melilla
  • Roces
  • Rosales
  • Rotlet Molinar
  • Sabadell Nord
  • Salamanca Monterrey
  • Salas
  • Salesianos DS
  • Salvatierra
  • Sami
  • San Agustín
  • San Agustín Valladolid
  • San Antonio
  • San Bartolomé
  • San Claudio
  • San Clemente
  • San Esteban
  • San Gregorio
  • San Ignacio II
  • San Isidro
  • San Jorge de Alor
  • San José Ceuta
  • San José Obrero
  • San José Rinconada
  • San José Soria
  • San Lorenzo Constancia
  • San Lorenzo Ezcaray
  • San Lorenzo Flumen
  • San Marcelino
  • San Marcial
  • San Miguel
  • San Pedro
  • San Prudencio
  • San Roque Madrid
  • San Serván
  • San Tirso
  • San Viator
  • Sant Cugat
  • Sant Ildefons
  • Sant Josep
  • Sant Lluís
  • Santa Amalia
  • Santa Anastasia
  • Santa Gertrudis
  • Santa Isabel
  • Santa Pola
  • Santboià
  • Santillana
  • Santomera
  • Santos Reyes
  • Sanvicenteño
  • Sarriana
  • Sauzal
  • SC Requena
  • SD San Isidro Gáldar
  • Serverense
  • Seseña
  • Sigüeiro
  • Sineu
  • Sitio Aranjuez
  • Sofán
  • Solsona
  • Son Cladera
  • Son Veri
  • Sondika
  • Soneja
  • Sonseca
  • Sporting Alcázar
  • Sporting Atlético
  • Sporting Cabanillas
  • Sporting Ceuta
  • Sporting Hortaleza
  • Sporting La Gineta
  • Sporting Mahón
  • Sporting Uxama
  • SS Reyes II
  • Sueca
  • Tablero
  • Tahíche
  • Talarrubias
  • Talavera II
  • Talavera Real
  • Talayuela
  • Tanqueta
  • Tardelcuende
  • Tardienta
  • Tàrrega
  • Tavernes
  • Tavernes Blanques
  • Tenerife III
  • Tenisca II
  • Teror
  • Tháder
  • Tijarafe
  • Tineo
  • Toledo II
  • Tomares
  • Tona
  • Torpedo 66
  • Torre del Mar
  • Torre Levante
  • Torreblanca
  • Torrejón II
  • Torrellano
  • Torremejía
  • Touring
  • Tres Cantos
  • Turégano
  • Turón
  • UCIDCE
  • UD Caravaca
  • UD San Andrés y Sauces
  • UD San Jose
  • UD San Pedro
  • UD Tacoronte
  • UE Rubí
  • UE Santa Maria
  • UE Vic
  • Unami
  • Unificacion Llefià
  • Unión Breñas
  • Unión Carrizal
  • Unión Comercial
  • Unión Criptanense
  • Unión Pedro Hidalgo
  • Unión Sur Yaiza
  • Unión Tejina
  • Universidad Alicante
  • Universidad Oviedo
  • Universidad Valladolid
  • Urda
  • Uritarra
  • Urola
  • Ursaria
  • Usagre
  • Utiel
  • Utrillas
  • Valdefuentes
  • Valdelacalzada
  • Valdepeñas
  • Vall de Uxó
  • Valladares
  • Valle Lebaniego
  • Valleseco
  • Valsequillo
  • Vandalia de Peligros
  • Varea II
  • Velarde
  • Velle
  • Vic Riuprimer Refo
  • Vicálvaro
  • Vila d'Onda
  • Viladecans
  • Vilanova
  • Villa Alagón
  • Villa de Fortuna
  • Villa Simancas
  • Villacarrillo
  • Villacayo Nela
  • Villaescusa
  • Villafranca
  • Villalonga
  • Villamuriel
  • Villanueva del Arzobispo
  • Villar del Rey
  • Villaralbo
  • Villarejo
  • Villaviciosa de Odón
  • Viso
  • Vista Alegre
  • Vitoria II
  • Xallas
  • Xilvar
  • Yeclano II
  • Yuncos
  • Yunquera
  • Zafra Atlético
  • Zamorano Esperanza
  • Zamudio
  • Zaragoza 2014
  • Zaramaga
  • Zarautz
  • Zarceño
  • Zarramonza
  • Zirauki
  • Zuera
  • Zuia
Ülke: İspanya , Stadyum: Estadio Municipal San Pablo , Kapasite: 6000 , Teknik Direktör:  Antonio Reyes

Écija 2020/2021 Fikstür

Autonómicas
  • Autonómicas
  • 2. Lig
  • 2. Lig B
  • 3.Lig
  • Kral Kupası
  • Hazırlık Maçları
2020/2021
  • 2020/2021
Fikstür sayfasında Écija takımının güncel ve geçmiş sezonlarına ait maç fikstürüne ulaşabilirsiniz. Yapacağınız turnuva seçimine göre, Écija takımının bu turnuvalarda aldığı sonuçlar önünüze gelecektir. Tercih etmeniz halinde ev sahibi ve deplasman maçlarına ayrıca göz atabilirsiniz.