Trezeguet: Beklentilerin farkındayım

Trabzonspor'da Mısırlı futbolcu Trezeguet (Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan) için imza töreni düzenlendi.

Bordo-mavili ekipte olduğu için mutlu olduğunu belirten Trezeguet, "Çok büyük bir takıma katıldığımın farkındayım. Harika bir başkanımız, harika bir hocamız ve harika taraftarlarımız var." ifadelerini kullandı.

Trezeguet, beklentileri bildiğini aktararak, şöyle devam etti:

"Burada olacağım 4 yıl boyunca şampiyonluklar kazanmaya devam edeceğiz ve hatta daha uzun yıllar da bunu devam ettireceğiz. Takıma her zaman en iyisini vermem gerektiğinin farkındayım. Ben de performansımla birlikte taraftarlarımızı her zaman mutlu etmeye çalışacak bir oyuncuyum. Umarım bu yıllarda da şampiyonlukları beraber kutlayacağız. Kendi ülkem ve Ortadoğu'nun en büyük takımlarından birinden geliyorum yani El-Ehli takımından. Dolayısıyla bir büyük takımda beklentilerin neler olduğunun, orada neler yapmam gerektiğinin farkındayım. Bunu daha önce yaşadığım için biliyorum."

Taraftarlarla buluşmak ve takıma yardımcı olabilmek için sabırsızlandığını işaret eden Trezeguet, "Başkanımıza da bu kulübe katılmamda bu kadar çok katkısı olduğu için teşekkür etmek istiyorum. Bu formayı hak ettiği yere her zaman taşıyabilmeyi umuyorum. Buradaki herkes en iyisini hak ediyor. Umuyorum ben de burada olduğum süreç boyunca her zaman bu formayı en iyi şekilde temsil edeceğim." değerlendirmesinde bulundu.

Son Haberler