Spor yazarlarından Beşiktaş yorumları

Beşiktaş, Süper Lig'in 7. haftasında Altay'a konuk oldu. Siyah-beyazlı ekip üstünlüğünü koruyamadı ve sahadan 2-1'lik mağlubiyetle ayrıldı. 

Spor yazarlarının siyah-beyazlı ekibin bu maçtaki performansına dair dikkat çeken yorumlarını derliyoruz.

Ali Ece - Fanatik

"Beşiktaş’ta sakatlık meselesi artık tek veya iki bilimsel sebeple açıklanamayacak kadar büyük bir sorun haline geldi. 32’de Pjanic de sakatlandığı zaman ben artık ruh sağlığımın daha da fazla bozulmasını engellemek için sakatlıklar üzerine düşünmeyi bıraktım. Bu konuda Sergen Yalçın’a sabırlar diliyorum!"

Güntekin Onay - Hürriyet

"Karşılaşmayı izleyen Beşiktaşlılar için dünkü Altay maçı resmen bir ızdıraba dönüştü. Sahaya çıkan 11’de forma şansı bulan Gökhan Töre ve Kenan Karaman felaket bir görüntü ortaya koydular. Gökhan Töre hemen hemen buluştuğu tüm topları kaybederken, santrfor oynayan Kenan ne top alabildi ne de aldığı topların tek bir tanesini olumlu kullanabildi."

Bilal Meşe - Milliyet

"Bu tip negatif tablolar yedekler için de fırsattır. Göster kendini, kap formayı değil mi? Nerdeee, ara ki onları bulasınız! Hadi gençlerin mazereti var, ya yılların deneyimlerine ne demeli? Örneğin Gökhan Töre... Tekniği ve tecrübesi var, var da neye yarar ki? Bir adam geç, bir topu ayağında tut, bir isabetli pas ver de dişimizi kıralım! Nerdeee?"

Hakan Can - Fanatik

"Beşiktaş, Oğuzhan ve Salih’in de etkisiz kaldığı maçta, bu kadar eksikle yine de kazanabilirdi ancak Kenan Karaman bileşik hareketi yapamadığı için maçı kopartamadı... Altın kural işledi. Atamayana attılar... Bir başka pozisyonunda oynamayan oyuncu N’Sakala’nın kötü pası Altay’ın golü oldu. Mustafa hocanın pür hücumcu takımını da sahada göremediğimi belirtmeliyim..."

Son Haberler