Jorge Jesus İstanbul'a davet edildi

Sezonun bitimine az bir süre kala Fenerbahçe'de teknik direktör gelişmeleri de netleşiyor. Sarı-lacivertliler bir süredir gündeminde olan Jorge Jesus ile el sıkışmak üzere.

Milliyet'in haberine göre; Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Jorge Jesus arasında önceki gün video konferans aracılığıyla bir toplantı gerçekleşti. Sözleşme süresi ve maaş bütçesi toplantıda öne çıksa da, transfer çalışmaları, mevcut kadro yapısı, eğer göreve başlanırsa nasıl bir sezon başı takvimi hazırlanacağı ve Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarının önemi üzerinde duruldu. Jesus da bugüne kadar Fenerbahçe hakkında edindiği bilgiler ve raporlar zerinden bir analiz sundu. 

Haberde toplantının son bölümlerinde Koç'un Portekizli çalıştırıcıyı İstanbul’a davet ettiği belirtildi. Kulüp tesisleri, Ülker Stadı ve İstanbul’u bizzat gelip görmesi için Jesus’a davette bulunuldu. Sarı-lacivertliler tarafından 67 yaşındaki teknik adama ailesiyle de gelebileceği ve kendilerini misafir etmekten son derece mutluluk duyulacağı iletildi.

 

 

Son Haberler