"İki takım da hazırlık maçına çıkmış gibiydi"

Galatasaray'ın 1-0'lık İstanbulspor galibiyeti Serenay Aktaş'ın sunumu, Mustafa Sarp ve Serkan Balcı'nın yorumlarıyla Mackolik YouTube'da değerlendirildi.

Karşılaşmanın genel bir değerlendirmesini yapan Mustafa Sarp, "Maçın ilk 5 dakikalık bölümünde Galatasaray çok gol atacak, çok kolay kazanacak, fişi erken çekecek izlenimi verdi ama golün gecikmesi acaba dedirtti ama Icardi yine sahneye çıktı ve zor bir pozisyonda kendine yakışır bir vuruşla 1-0 yaptı. İstanbulspor 1 pozisyon dışında maçı çevirecek görüntü sergilemedi, Galatasaray da maçı koparacak oyun oynamamayı sürdürdü. İki takım da tatsız, tuzsuz, keyifsiz bir maç izletti." ifadelerini kullandı.

Serkan Balcı da Galatasaray'ın ilk 10 dakikadaki oyun üstünlüğünü mücadelenin devamında sürdüremediğini belirterek, "10. dakikadan sonra Galatasaray'da bir yorgunluk, düşüş oldu. İki takım da hazırlık maçına çıkmış gibiydi. Keyif vermediler. Oyun motivasyonu ve konsantrasyonu yoktu. Kötü bir oyun oldu her iki takım adına da." şeklinde konuştu. 

Videolardan haberdar olmak ve CANLI yayınları kaçırmamak için kanala abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın!

Son Haberler