Ahmet Çakar, Mackolik'te!

Türk futbol tarihinin en kariyerli hakemlerinden  Ahmet Çakar, hakem yorumlarıyla Türkiye'nin En Büyük Stadyumu Mackolik'teki yerini alıyor!

Yeni özellikleriyle futbolseverlerin yüzünü güldürmeyi sürdüren Mackolik Canlı Sonuçlar uygulamasında bu pazar bambaşka bir heyecan var.

Hakem yorumculuğu denildiğinde akla gelen ilk isim olan Ahmet Çakar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi müsabakada düdük çalacak olan Tugay Kaan Numanoğlu'nun kararlarını, Mackolik'te değerlendiriyor.

Ahmet Çakar tartışmalı pozisyonları değerlendiriyor; hakem yorumları telefonuna geliyor!

29 Kasım Pazar günü Ülker Stadı'nda oynanacak derbi esnasında Mackolik'in mobil uygulamasında futbolseverlerle buluşacak olan Ahmet Çakar, karşılaşmadaki tüm tartışmalı pozisyonları Mackolik kullanıcıları için ÖZEL olarak yorumlayacak.

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde, Ahmet Çakar'ın tartışmalı pozisyonlarla ilgili hakem yorumlarını bildirim olarak telefonunuza alabileceksiniz.

Yenilikler için takipte kalın!

Türkiye'nin En Büyük Stadyumu Mackolik, güncellenmeye ve yenilikleriyle futbolseverlerin yüzünü güldürmeye devam edecek.

İlerleyen dönemde, Ahmet Çakar'ın hakem yorumlarını maç sayfasındaki otomatik bildirimlerle anında görüntüleyebileceksiniz.

Bildirimleri açmayı unutmayın!

Ahmet Çakar'ın hakem yorumlarını bildirim olarak alabileceğiniz Fenerbahçe - Beşiktaş derbisindeki gol, penaltı, kart gibi bilgileri telefonunuza anında alabilmek için maçı favorilerinize eklemeyi ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Maç sayfasına girdikten sonra sağ üst köşedeki yıldıza dokunarak derbiyi favorileriniz arasına alabilir ve Canlı Sonuçlar sayfasında o günkü maçların en üstünde bu müsabakayı görebilirsiniz.

derbi mackolik maç sayfası

Mackolik canlı sonuçlar derbi

Son Haberler