Ahmet Çakar, Beşiktaş - Kasımpaşa maçındaki kararları yorumladı

Usta yorumcu Ahmet Çakar Beşiktaş - Kasımpaşa maçındaki hakem kararlarını değerlendirdi, Mackolik anında cebinize ulaştırdı!

Geçen hafta Fenerbahçe - Beşiktaş derbisindeki hakem kararlarını Mackolik kullanıcılarına özel yorumlayan Ahmet Çakar, bundan böyle 4 Büyükler'in tüm maçlarında sizinle olacak.

Mackolik mobil uygulamasında, Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yı 3-0 yendiği maçı ya da Beşiktaş takımını favorileri arasına ekleyenler, Türkiye'nin en kariyerli hakemlerinden biri olan Ahmet Çakar'ın tartışmalı pozisyonlara dair tüm değerlendirmelerini telefonlarına bildirim olarak aldılar.

Ahmet Çakar'ın, Bahattin Şimşek ve ekibinin Beşiktaş - Kasımpaşa maçındaki kritik kararlarına dair değerlendirmeleri aşağıda görebilirsiniz.


54' - Ahmet Çakar: Kırmızı kart kararı yanlış


Beşiktaş kontratağında N'Koudou, Hadergjonaj'ın arkadan yaptığı sert faul ile yerde kaldı. Hakem, Kasımpaşalı futbolcuyu direkt kırmızı kartla oyundan ihraç etti. Konuk ekip 10 kişi.

Ahmet Çakar'ın pozisyonla ilgili yorumu:

"AĞIR BİR KARAR. KIRMIZI KART KARARI YANLIŞ. SARI KART OLMALIYDI."

 


21' - Ahmet Çakar: Penaltı çalınmaması doğru karar


21. dakikada gelişen Beşiktaş atağında Ghezzal rakip ceza sahasında topu takım arkadaşına aktarmak isterken top Kasımpaşalı Brecka'nın eline temas etti. Hakem önce oyunu devam ettirdi. VAR incelemesinin ardından oyun devam etti.

Ahmet Çakar'ın pozisyonla ilgili yorumu:

"MESAFE YAKIN, KOL VÜCUDA BİTİŞİK. PENALTI ÇALINMAMASI DOĞRU KARAR."

Son Haberler