Voleybol, en hızlı canlı sonuçlarla, Mackolik’te!

Sunduğu canlı skor, tarihsel veri ve editoryal içerik hizmetleriyle sporseverlerin bir numaralı bilgi kaynağı konumunda bulunan ve Fransa’nın en büyük canlı sonuçlar sitesi Match en Direct’i yönetmesinin yanında Matchoholic markasıyla dünya genelinde 14 dilde yayın yapan Mackolik, portföyündeki sporlara bir yenisini daha ekledi.

Ülkemizde de çok sevilen ve yakından takip edilen spor branşlarından olan voleybolun canlı sonuçları Türkiye’nin en büyük dijital spor markası Mackolik’te takip edebilirsiniz.

Daha hızlısı yok

İzmir’den Iğdır’a kadar ülkemizin dört bir yanında özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği voleybol sporunu milyonlarca takipçisiyle buluşturmayı bir toplumsal ödev olarak da gören Mackolik, Türkiye’de yerel liglerin sonuçlarını kullanıcılarına EN HIZLI şekilde ulaştırıyor.

Türkiye’nin yanı sıra dünyadan yüzlerce voleybol ligine ait canlı maç sonuçları, kadrolar ve detaylı canlı istatistikleri kullanıcılarının beğenisine sunan Mackolik, seçili maçlardaki canlı anlatımlarla da sporseverleri salonun kalbine götürüyor.

Kullanıcıların favorilerine eklediği maçlardan ve takımlardan sonuçlar hızlı bildirimlerle ANINDA mobil cihazlarda.

Geçmiş maçların sonuçları, mevcut sezondaki maç takvimi ve haftalık puan durumu ile voleybol hayranlarının vazgeçemeyeceği bir bilgi kaynağı olmaya kararlı olan Mackolik, farklı branşları bünyesine katarak büyümeyi sürdürecek.

Voleybol için uygulamanı güncellemeyi unutma

Mackolik'te Voleybol Canlı Sonuçlar sayfasını görebilmen için uygulamanı son sürüme yükseltmen gerekiyor.

iOS işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsan buraya tıklayarak,

Android işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsan buraya tıklayarak uygulamanı güncelleyebilirsin.

Son Haberler