Tamer Tuna Türkiye Tamer Tuna
Teknik Direktör : - / Türkiye
DT : 01 Temmuz 1976 ( Ardahan, Türkiye )
Tamer Tuna

Tamer Tuna Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
23.12.2021 11.03.2022
04.01.2020 29.10.2020
26.02.2019 29.10.2019
08.06.2018 06.11.2018
22.07.2017 31.05.2018
15.01.2013 30.10.2013
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Tamer Tuna isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.