Tahir Alegöz Türkiye Tahir Alegöz
Teknik Direktör : Nevşehir Belediyespor / Türkiye
DT : 24 Temmuz 1971 ( Sivas, Türkiye )
Tahir Alegöz

Tahir Alegöz Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
16.03.2021 -
09.12.2018 31.05.2019
05.08.2013 02.10.2013
17.09.2009 12.11.2009
17.09.2009 12.11.2009
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Tahir Alegöz isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.