Tomi Kärkkäinen Finlandiya Tomi Kärkkäinen
Teknik Direktör : - / Finlandiya
DT : 22 Ekim 1969 ( -, Finlandiya )
Tomi Kärkkäinen

Tomi Kärkkäinen Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
01.01.2018 13.08.2018
01.01.2011 31.10.2016
01.01.2010 31.12.2010
01.01.2008 15.05.2009
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Tomi Kärkkäinen isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.