Sergio Sánchez Pérez İspanya Sergio Sánchez Pérez
Teknik Direktör - / İspanya
DT : 07 Aralık 1982 ( Lorca, İspanya )
Sergio Sánchez Pérez

Sergio Sánchez Pérez Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
20.11.2021 30.06.2022
31.07.2020 04.02.2021
07.07.2016 30.06.2019
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Sergio Sánchez Pérez isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.