Slobodan Drapić Sırbistan Slobodan Drapić
Teknik Direktör Beitar Jerusalem FC / Sırbistan
DT : 28 Şubat 1965 ( Novi Sad, Sırbistan )
Slobodan Drapić

Slobodan Drapić Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
04.09.2020 -
01.07.2016 31.07.2020
07.06.2015 31.05.2016
01.09.2013 31.05.2015
27.09.2010 04.04.2011
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Slobodan Drapić isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.