Stephen Constantine İngiltere Stephen Constantine
Teknik Direktör Pafos FC / İngiltere
DT : 16 Ekim 1962 ( London, İngiltere )
Stephen Constantine

Stephen Constantine Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
03.02.2021 -
16.01.2015 15.01.2019
15.05.2014 15.01.2015
04.12.2012 25.02.2013
01.01.2011 30.06.2012
15.02.2009 25.01.2010
24.05.2002 01.04.2005
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Stephen Constantine isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.