Fernando Manuel de Jesus Santos Portekiz Fernando Manuel de Jesus Santos
Teknik Direktör : UD Almería II / Portekiz
DT : 17 Mart 1973 ( Porto, Portekiz )
Fernando Manuel de Jesus Santos

Fernando Manuel de Jesus Santos Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
26.06.2020 27.04.2021
19.10.2019 -
01.07.2018 30.06.2019
17.10.2016 03.04.2017
01.07.2015 30.06.2016
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Fernando Manuel de Jesus Santos isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.