Nabil Kouki Tunus Nabil Kouki
Teknik Direktör CS Sfaxien / Tunus
DT : 09 Mart 1970 ( Béja, Tunus )
Nabil Kouki

Nabil Kouki Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
07.04.2022 -
27.10.2019 27.02.2022
19.02.2019 26.10.2019
24.01.2018 30.06.2018
01.03.2017 24.01.2018
16.10.2015 31.12.2015
24.03.2015 15.10.2015
16.08.2014 23.03.2015
13.03.2014 30.06.2014
10.11.2013 16.12.2013
07.10.2012 01.04.2013
12.01.2012 03.10.2012
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Nabil Kouki isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.