Martin Svědík Çek Cumhuriyeti Martin Svědík
Teknik Direktör 1. FC Slovácko / Çek Cumhuriyeti
DT : 27 Haziran 1974 ( -, Çek Cumhuriyeti )
Martin Svědík

Martin Svědík Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
11.11.2018 -
02.01.2018 10.11.2018
01.07.2017 31.12.2017
16.12.2016 30.06.2017
05.06.2013 31.01.2015
01.06.2011 30.05.2013
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Martin Svědík isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.