Miroslav Soukup Çek Cumhuriyeti Miroslav Soukup
Teknik Direktör - / Çek Cumhuriyeti
DT : 13 Kasım 1965 ( Prachatice, Çek Cumhuriyeti )
Miroslav Soukup

Miroslav Soukup Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
29.07.2016 28.06.2019
13.05.2014 17.06.2015
07.09.2012 19.02.2013
01.01.2010 13.08.2012
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Miroslav Soukup isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.