Marko Kristal Estonya Marko Kristal
Teknik Direktör : - / Estonya
DT : 02 Haziran 1973 ( Tallinn, Estonya )
Marko Kristal

Marko Kristal Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
02.12.2019 10.01.2021
01.05.2018 01.12.2019
02.01.2018 20.04.2018
29.11.2011 08.11.2015
01.01.2010 15.09.2011
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Marko Kristal isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.