Woo-Hyung Lee Güney Kore Woo-Hyung Lee
Teknik Direktör Anyang / Güney Kore
DT : 02 Şubat 1966 ( -, Güney Kore )
Woo-Hyung Lee

Woo-Hyung Lee Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
04.12.2020 -
01.01.2013 12.07.2015
01.01.2010 31.12.2012
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Woo-Hyung Lee isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.