Jozef Jarabinský Slovakya Jozef Jarabinský
Teknik Direktör - / Slovakya
DT : 12 Mart 1944 ( -, Slovakya )
Jozef Jarabinský

Jozef Jarabinský Kariyer

Takım Başlangıç Bitiş
18.08.2008 28.10.2008
06.10.1999 10.03.2000
01.07.1998 31.05.1999
23.09.1997 21.04.1998
01.07.1996 30.06.1997
01.07.1990 30.06.1991
Teknik direktör sayfasında sezon bazlı olarak, Jozef Jarabinský isimli teknik direktörün çalıştırdığı takıma, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca teknik direktörün çalıştırdığı takımlardaki maç, galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet sayılarına sezon ve turnuva bazında ulaşabilirsiniz. Kariyer sekmesine basmanız halinde teknik direktörün bugüne kadar çalıştırdığı takımları ve bu takımlarda ne kadar görev aldığını görebilirsiniz. Maçları sekmesini seçmeniz halinde teknik adamın çalıştırdığı takımın yer aldığı turnuvadaki güncel maç skorları ekranınıza gelir. Bu bölümde üstte yer alan turnuva seçeneğini değiştirmeniz halinde teknik adamın o turnuvaya en son hangi takımla ve hangi sezonda katıldığını görür ve o takımın başındayken oynanan maçlardaki skorlara ulaşırsınız. Sezonu değiştirmeniz durumunda ise teknik adamın seçtiğiniz sezonda hangi takımı çalıştırdığını ve o takımın başındayken çıktığı maçların skorlarını görebilirsiniz.